Збірна України 28 Вересня, 00:00 18040
Ірландія зберегла прописку в Лізі В. Як виглядає фінальна турнірна таблиця групи України у Лізі Націй | 19-27
Вірменія відігралася з 2:0, але на 90-й хвилині втратила нічию.

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч 6-го туру Ліги націй між збірними Ірландії та Вірменії.

Результат цього протистояння вирішував долю команд – Ірландію влаштовувала нічия, а Вірменії потрібна була лише перемога, щоб зберегти прописку в Лізі В.

Гра відбулася у Дубліні. Господарі вважалися фаворитами зустрічі та до 52-ї хвилини впевнено обігрували гостей. Але збірна Вірменії за 2 хвилини з 71-ої по 73-ю змогла забити два голи і повернути інтригу в матчі. Але на 90-й хвилині двоє представників Вірменії отримали червону картку, було призначено пенальті, який форвард Ірландії реалізував.

За підсумками Ірландія з 7 очками залишається в Лізі В, а Вірменія понижується в класі.