Холоднокровний розгром. «Зоря» впевнено переграла «Металіст 1925» у Києві

Футбол України 28 Жовтня, 20:19 523
Холоднокровний розгром. «Зоря» впевнено переграла «Металіст 1925» у Києві | 19-27
​Черговий тур Української Прем'єр-ліги у Києві відкривали харківський «Металіст 1925» та луганська «Зоря».

Порівняно з попередніми матчами тренери обох команд зробили по одній заміні. На вістря атаки харків'ян замість Борячука, який потрапив у лазарет, вийшов Бичек, а в опорній зоні луганської команди Шахова замінив Бражко.

Харків'яни активно розпочали поєдинок, більше контролюючи м'яч. Особливо намагався загострити ситуацію Бичек. Молодий форвард «Металіста 1925» у стартові 15 хвилин і в офсайді опинився, й отримав жовту за симуляцію у штрафному майданчику суперників, і по воротах пробив, хоч цей удар й не став проблемним для Мацапури. А перший гольовий момент створив Капінус, який у куті штрафного майданчика обіграв суперника і змусив голкіпера луганчан продемонструвати свою реакцію.

Але з середини першого тайму вже «Зоря» мала перевагу. Харків'яни насилу стримували правий фланг «чорно-білих», на якому активно діяли Данченко та Кирюханцев. Саме якісні передачі до штрафного майданчика від Данченка щоразу загострювали ситуацію. Спочатку після прострілу вінгера не зумів переправити м'яч у ворота Нагнойний, а потім Імереков головою пробив надто неточно. Ще одну хорошу передачу від Данченка не використав Булеца, який пробив повз ціль.

І все ж, завзятість як «Зорі» загалом, так і Данченка зокрема, принесла необхідний луганцям результат. Черговий навіс Олега втілив у результативний удар Чурко, який набіг на лінію воротарського. А перед перервою «чорно-білі» подвоїли свою перевагу і гольова комбінація знову була організована на правому фланзі. Булеца п'ятою скинув на хід Кирюханцеву, і той знайшов у куті штрафного майданчика харків'ян Нагнойного, який класним ударом відправив м'яч у дальню «дев'ятку».

На початку другої половини зустрічі тренерський штаб «Металіста 1925» повністю оновив лівий фланг команди, випустивши на поле Шершня та Дудіка. Харків'яни спробували знову активно провести початок тайму, але крім дальнього удару Ременюка нічого, що можна згадати, біля воріт «Зорі» не створили. Луганці взяли м'яч під контроль і незабаром забили ще один м'яч. Після навісу з кутового Батагов зробив скидку, і Нагнойний з двох метрів влучив у поперечину. М'яч відскочив до Імерекова, який з відскоком від газону завдав влучного удару. Так, у цьому епізоді є підозра на офсайд у Нагнойного, але арбітр вказав на центр поля (VAR на поєдинку не було).

Надалі харків'яни зовсім засмутилися і «чорно-білі» могли ще більше збільшити свою перевагу. Особливо до успіху та оформлення дублю був близький Чурко, після удару якого м'яч зачепив штангу воріт «Металіста 1925». Тренерський штаб харків'ян намагався якось вплинути на перебіг подій, зробивши спрямовані на атаку заміни (йдеться про Вендела та Зубкова), але навіть на гол престижу номінальні господарі не награли.

Перемога дозволила луганцям за очками наздогнати «Шахтар», який посідає другу позицію у турнірній таблиці. У наступному турі «Зоря» зіграє з іншим харківським клубом – «Металістом». «Металіст 1925» за тиждень проведе домашній поєдинок проти «Вереса».