«Аль-Айн» Реброва вперше за 4 тури переміг у чемпіонаті ОАЕ

Динамо Київ 22 Січня, 20:15 5161
«Аль-Айн» Реброва вперше за 4 тури переміг у чемпіонаті ОАЕ | 19-27
А капітан збірної України святкує міні-ювілей в «Аль-Айні».

«Аль-Айн» українського тренера Сергія Реброва здобув перемогу в меншості проти «Аль-Батаї» (3:2).

Під кінець 1-го тайму бразильський форвард «Аль-Айна» Едер отримав другу жовту картку у матчі і був вилучений з поля. У результаті підопічні Сергія Реброва вийшли на другий тайм удесятьох і дозволили супернику зрівняти рахунок до 81-ї хвилини. Однак на 87-й хвилині представник Тонго Коджо Лаба забив гол і приніс перемогу команді Реброва і Ярмоленка.

Це перша перемога команди в останніх 4-х іграх першості, до цього було три поспіль нічиїх.

Ярмоленко перейшов в «Аль-Айн» минулого літа на правах вільного агента з «Вест Хема». У поточному сезоні він узяв участь у 16 матчах, в яких забив п'ять голів і зробив чотири результативні передачі.

Контракт українця з чинним чемпіоном та володарем Кубка ОАЕ розрахований до кінця поточного сезону. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює Ярмоленка у 2.5 мільйони євро.

«Аль-Айн» після 13 зіграних турів посідає сьоме місце в турнірній таблиці Про-ліги ОАЕ, маючи у своєму активі 22 очки, відставання від першого місця – 5 очок.