Кубок короля. Чергова перемога Хаві над Анчелотті в Ель Класіко

Світовий футбол 3 Березня, 10:19 418
Кубок короля. Чергова перемога Хаві над Анчелотті в Ель Класіко | 19-27
Несподіваний успіх каталонців в Класіко.

П'ять Ель Класіко провела «Барса» під керівництвом Хаві - і здобула у них три перемоги. Таких цифр не було з часів Лео Мессі.

І як не згадати, що сьогодні каталонці були явним аутсайдером. Травми Педрі, Дембеле та Левандовського; безславний виліт із єврокубків; жахлива поразка від «Альмерії» (0:1) в минулому турі - все говорило проти них. І що ми побачили?

У Мадриді «Барса» зіграла зібрано, ефективно, і хоча звичних мереживних комбінацій не було, впевнено здобула результат.

Де-факто найнебезпечніший шанс «Реал» створив уже на 1-й хвилині, коли Модріч вибіг на ворота після пасу з глибини, але трохи схибив. Далі в першому таймі від «Вершкових» були лише шаблонні подачі та безпечний дриблінг. Араухо знову контролював Вінісіуса, Кессьє жорстко грав по Кроосу, Френкі взагалі був скрізь - усе працювало, як годинник.

Враження від роботи каталонців псувала лише відсутність атак, але і цей компонент команда Хаві виправила на 26-й хвилині. Це Кессьє вибіг на ворота, Куртуа його удар відбив, але точно в Мілітао, від якого м'яч закотився у сітку – 0:1.

Другий тайм Мадрид розпочав надзвичайно активно. Пресинг біля штрафного «Барси», численні навіси, простріли - все було, але як щодо моментів? Запам'ятався лише один - тер Штеген у стрибку відбив удар-навіс від Вінісіуса.

А що «Барса»? Вона витримала натиск «Реала», а потім створила відразу два забійні шанси. Перший запоров Рафінья, який не вирізав очевидний простріл у ситуації 2 в 1. Другий - це ганьба Фаті, котрий вибив м'яч із воріт «Вершкових» після точного удару Кессьє.

Загалом тактично каталонці повністю переграли Мадрид. Їх план спрацював - віддавши м'яч, «Барса» поставила «Реал» у незручне становище, створила більше моментів і домінувала у боротьбі. І це при значних кадрових втратах! Хаві, може, й не майстер єврокубків, натомість у внутрішніх турнірах він просто монстр. 5 квітня на «Камп Ноу» у матчі-відповіді «Реалу» доведеться несолодко. Атакувати «Барсу» на її полі завжди було сумнівною ідеєю, але тут рахунок просто не залишає Мадриду інших варіантів. Доведеться грати «шашки наголо».

1/2 фіналу Кубка короля. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу»

«Реал Мадрид» - «Барселона» - 0:1

• Гол: Мілітао, 26 (автогол)

«Реал»: Куртуа – Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Начо (Родріго, 67) – Камавінга, Кроос (Чуамені, 74) – Вальверде, Модріч (Альваро, 84), Вінісіус – Бензема

«Барселона»: тер Штеген - Араухо, Кунде, Алонсо, Бальде - де Йонг, Бускетс, Кессьє (Роберто, 86) - Рафінья (Фаті, 69), Ферран Торрес, Гаві

Попередження: Вінісіус, 24, Начо, 55, Вальверде, 74 - Рафінья, 45, Гаві, 51, Кессьє, 66