Світовий футбол 6 Січня, 19:09 828
Кубок Англії: Забарний долучився до суперкамбеку «Борнмута», Де Дзербі продовжує боротьбу за трофей | 19-27
У суботу, 6 січня, зіграли кілька поєдинків 1/32 фіналу Кубка Англії 2023/24.

Кубок Англії, 1/32 фіналу

Сток Сіті – Брайтон – 2:4

• Голи: ван Хекке, 16 (авт), Бейкер, 63 (пен) – Еступіньян, 45+6, Данк, 52, Жоау Педро, 71, 80

Брайтон у вольовому стилі здолав Сток Сіті. Команда Роберто Де Дзербі пропустила першою – ван Хекке кумедно зрізав у власні ворота. Перед свистком на перерву Еступіньян гарматним ударом відновив рівновагу, а у другому таймі Данк ударом головою вивів Брайтон уперед. Сток Сіті відігрався, реалізувавши пенальті, але дубль Жоау Педро вивів «чайок» в 1/16 фіналу.

Гіллінгем – Шеффілд Юнайтед – 0:4

• Голи: Осула, 14, 39, Макейті, 83, 88

Шеффілд Юнайтед легко розібрався з Гіллінгемом. Героями у складі найгіршої команди АПЛ стали Осула і Макейті, які забили по два голи у ворота представника четвертого дивізіону. 0:4 – «клинки» продовжують боротьбу за Кубок Англії.

Квінз Парк Рейнджерс – Борнмут – 2:3

• Голи: Армстронг, 40, Дайкс, 42 – Тавернієр, 48, Мур, 58, Клюйверт, 69

Ілля Забарний отримав відпочинок від Андоні Іраоли. Лише вдруге в сезоні 2023/24 захисник збірної України не потрапив у стартовий склад Борнмута. Суперником «вишень» у 1/32 фіналу Кубка Англії став Квінз Парк Рейнджерс, який посідає передостаннє місце у Чемпіоншипі.

Втім, рахунок відкрив саме андердог. На 40-й хвилині Армстронг легко обіграв Сенесі, увійшов у штрафний і пробив у дальній кут. Буквально тут же на табло загорілися 2:0 – після удару Дайкса рикошет зіграв за господарів. На старті другої половини «вишні» скоротили відставання – Тавернієру теж допроміг рикошет, який дезорієнтував 36-річного Асміра Беговіча. Боснійський кіпер творив дива у воротах КПР, але згодом і він був безсилим після удару Мура головою. На 69-й хвилині Борнмут вийшов уперед – Клюйверт замкнув простріл у центр воротарського.

На 84-й хвилині вийшов Ілля Забарний. Зрозуміло, що за нетривалий час, проведений на полі, Забарний отримав від аналітичних порталів не дуже високі оцінки - 6.0 від WhoScored та 6.5 від Sofascore.

2:3 – підопічні Іраоли оформили суперкамбек і зіграють в 1/16 фіналу.