Мирон Маркевич: "Рішення Прем’єр-ліги суперечить здоровому глузду"

Футбол України 8 Жовтня, 08:21 1139
Мирон Маркевич: Рішення Прем’єр-ліги суперечить здоровому глузду
Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич висловив власну позицію стосовно найгострішої теми футбольного життя України – догравання матчу між «Дніпром» та «Металістом».

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич висловив власну позицію стосовно найгострішої теми футбольного життя України – догравання матчу між «Дніпром» та «Металістом».

- «Чесно кажучи, телефон просто обривається - всі хочуть знати мою думку про події.

А думка проста - всі ми стали свідками кричущого порушення. 45 хвилин нас тримали з невідомістю, що буде далі, а потім скасували матч.

Подумати не міг, що на сучасних стадіонах таке можливо - не варто забувати, що крім чисто спортивної складової ризику на що були покинуті і прості глядачі - непроглядна темрява ж на трибунах. Страшно уявити, чим все могло закінчитися.

Багато хто не знає, але для нашої команди вчорашній вечір проблемами на стадіоні не закінчився. Нас ще й в аеропорту Дніпропетровська вирішили помучити - довгий час не випускали, вигадуючи якісь смішні причини.

Коли мені сказали, що прийнято рішення про догравання, я не повірив у це. Це виключно антиспортивне рішення, що суперечить здоровому глузду. Будь-яка людина, яка розуміється на футболі знає, що тут немає ніякої логіки.

Існує план на гру, тактичні схеми на кожен тайм, зрештою, фізичний стан футболістів, які визначають  хід гри. І якщо вчора на полі була одна картина, нас усіх чекав другий тайм, в якому, повірте, я чекав ударної ігри від своїх хлопців, то тепер що - ми знову виходимо і граємо з чистого аркуша, тільки один тайм, з форою в мінус один м'яч? Та й коли грати цей матч, де? Єврокубки, матчі збірних - скільки всього може змінитися за цей час!

Чесно кажучи, за роки роботи у футболі я такого ще не бачив. Ажіотаж навколо "Металіста" виходить за всі рамки. Невже не можна просто грати у футбол, слідувати букві закону і дотримуватися регламенту?».