«Олімпік» відхрестився від участі у турнірі в окупованому Донецьку

Футбол України 8 Травня, 15:59 896
«Олімпік» відхрестився від участі у турнірі в окупованому Донецьку
Донецький «Олімпік» спростував інформацію про те, що юнацька команда цього клубу брала участь у турнірі в окупованому Донецьку.

У мережі з'явилися статті про нібито участь УОР «Олімпік» в юнацькому турнірі в окупованому Донецьку. Прес-служба «Олімпіка» доносить до громадськості, що офіційно академія ФК «Олімпік» Донецьк була розпущена ще рік тому, а точніше в серпні 2014 року, ні в яких змаганнях і турнірах участі брати не могла і не може.

На тренувальних полях та стадіоні спорткомплексу «Олімпік» немає ні тренувань, ні ігор, тим більше з участю дітей. Керівництво клубу ніколи б не погодилося на такі необдумані дії, враховуючи військовий стан у місті. На сьогоднішній день є тільки основний склад команди, молодіжна команда U-21, і U-19. Інших представників команди немає і бути не може.

Прес-служба «Олімпіка» знайшла інформацію, що в турнірі пам'яті Старухіна грав все-таки УОР, але ні слова про «Олімпік». Цілком можливо, що навіть могли скористатися формою академії «Олімпік», яка залишилася там. Але це все припущення. Не хочеться повторюватися ще і ще, але академія «Олімпік» Донецьк не має до учасників турніру ніякого відношення.