Сергій Ребров: «Ці ігри є частиною тренувального процесу»

Динамо Київ 4 Липня, 11:11 1212
Сергій Ребров: «Ці ігри є частиною тренувального процесу»
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував нічию своїх підопічних у грі з польською «Легією» (0:0)

- Ця гра для нас, у першу чергу, інформативна. Для хлопців важливо було удосконалити взаємодію, важливо було за 45 хвилин, відведених кожному, зіграти інтенсивно. Ми подивимося цей матч ще раз, розберемо його. Це матеріал для роздумів, матеріал для того, хто далі буде грати в сезоні. Всі хлопці це розуміють. Я бачу по віддачі наших гравців, що всі вони стараються, всі хочуть себе зарекомендувати.

- За два матчі кілька гравців встигли пограти на різних позиціях, зокрема Бурда – на трьох, Петрович і Морозюк – на двох. З чим це пов'язано?

- На жаль, зараз у нас достатньо травмованих гравців. Женя Хачеріді випав, Віда теж випав із тренувального процесу. Ви ж бачите, у нас центральні захисники грали по 60 хвилин. Ніхто на це не розраховував. Але і Микита грав на цій позиції, і Петрович грав у збірній на цій позиції. Напевно, в сезоні іноді футболістам доведеться грати не на своїх позиціях, і на зборах якраз саме час спробувати їх там, аби вони самі відчули наші вимоги по цих позиціях.

- Якою грою ви задоволені більшою мірою – сьогоднішньою проти «Легії» або вчорашньою проти «Універсітатя»?

- Ці ігри є лише частиною тренувального процесу. Дійсно, приємно грати з хорошими командами. Вважаю, сьогодні у нас опонент був сильнішим за вчорашнього, команда на ходу, тому що за тиждень вона вже стартує в офіційних змаганнях, зіграє за Суперкубок Польщі. Вони виставили свій основний склад, практично всі грали по 90 хвилин. Напевно, ця команда перебуває вже в своїх оптимальних кондиціях, вони готові до початку сезону. Звичайно, було цікаво зіграти з такою командою.

На зборах ми не ставимо завдання перемогти. Так, виграли вчора, і сьогодні могли перемогти, моментів створили достатньо. Це тренування, але не офіційний матч.

- Вчора у другому таймі виділявся Буяльський. Можна припустити, що він виросте в хорошого диспетчера?

- Він уже виріс у хорошого диспетчера.

- Сьогодні Макаренко зіграв вперше за довгий час. Що скажете про його форму?

- Ми планували, що Женя зіграє менше, він сам відчув, що може зіграти 45 хвилин, і я радий, що після дев’яти місяців паузи Женя вийшов і провів на полі цілий тайм. Це важливо для нього в психологічному плані. Повертатися на поле після такої паузи не так просто.