Австрійський збір «Динамо» Київ. День сьомий

Динамо Київ 6 Липня, 13:05 1301
Австрійський збір «Динамо» Київ. День сьомий
У неділю київське «Динамо» знову провело два тренування, обидва – у футбольному центрі

Приємний сюрприз від вболівальників

На вихідних неподалік від тренувального поля «біло-синіх» було незвично людно та шумно. Причиною тому – місцевий етап з автогонок класу ралі. Потужні автомобілі, ревучі мотори, от тільки глядачів ралі зібрало не так багато.

Чи не менше глядачів цього разу було на тренуванні київського «Динамо». До місцевих дітлахів, які завжди із захопленням спостерігають за тренуваннями «біло-синіх», цього разу додалися наші земляки – вболівальники «Динамо» зі стажем, які живуть неподалік від місця збору динамівців, в Австрії та Німеччині. Вони з’їхалися із різних міст, але на вечірнє тренування вже не потрапили, оскільки поспішали на свої поїзди, аби повернутися до початку робочого тижня.

Напередодні ранкового тренування ці віддані фанати влаштували нашій команді сюрприз, зустрівши її банером із надписом «Вперед, до нових перемог!» та зображенням капітана «Динамо» Олександра Шовковського із чемпіонським Кубком, і навіть влаштувавши невеличке піротехнічне шоу.

Натхненні такою підтримкою, динамівці тренувалися з подвоєною енергією. Енергія їм дійсно була потрібна, адже після розминки вони приступили до звичного комплексу силових вправ, взявши до рук гирі, гантелі та штанги.

Тренування, максимально наближені до ігор

Потім розпочалися вправи із м’ячем, без яких не обходиться жодне заняття, і які є основою кожного тренування «біло-синіх».

Вечірнє заняття розпочалося трохи пізніше звичайного часу, аби сонце зайшло за гору, і на полі була не така палюча спека. Тренування було цілком присвячене ігровим вправам. Спочатку комбінації із завершенням на кілька воріт, після чого – багато двохсторінок із різною кількістю польових гравців.

Не брали участь у двохсторонках Євген Хачеріді, який відновлюється після пошкодження, а також Джермейн Ленс та Дьємерсі Мбокані, які, набираючи оптимальні кондиції, здійснили пробіжку у лісі біля гори разом із тренером з фізичної підготовки Віталієм Кулибою.

Заняття було дуже інтенсивним і насиченим, тому після нього гравці, як і після ранкового, відправилися до гірської річки, аби відновити сили.

У понеділок «Динамо» проведе свій третій матч на цьому підготовчому зборі. Суперником «біло-синіх» буде албанський клуб «Шкендербеу». Передуватиме грі ранкове тренування у футбольному центрі Лойташа.