Мирон Маркевич: «Сьогодні буде ще один ударний день, так що доведеться потерпіти»

Футбол України 8 Липня, 19:17 656
Мирон Маркевич: «Сьогодні буде ще один ударний день, так що доведеться потерпіти»
Сьогоднішній день дав відлік другій половині збору «Дніпра» в голландському Мірло

Ввечері українська команда зіграє черговий контрольний матч, в якому суперником виступить бельгійський «ВС Брюссель». Вранці дніпряни провели чергове тренувальне заняття в умовах різкої зміни погоди: у Мірло стало помітно холодніше - настільки, що всі гравці, за винятком Олександра Сватка, Євгена Бохашвілі та Матеуса(!), утеплилися, а місто обтягнули свинцеві хмари, які навіть випустили невелику кількість дощової води в середині тренування,- інформує fcdnipro.dp.ua

Та спершу до гравців звернувся Мирон Маркевич: «Зрозуміло, хлопці, що ви вже отримали певний обсяг навантажень, і вже відчувається втома. Завтра буде вихідний, але сьогодні буде ще один ударний день, так що доведеться потерпіти». Потім наставник дніпрян зазначив, що йому сподобалося вчорашнє вечірнє заняття своїми швидкостями і правильністю ведення атак.

Після цього гравці інтенсивно розім'ялися, пограли в квадратах з нейтральним гравцем всередині і розділилися на дві рівних групи. Утворені команди емоційно зіграли на ділянці поля, обмеженій лініями центру поля і штрафної площі, звідкіль мали уразити одні з двох маленьких воріт.

Завершальна частина заняття була присвячена поперемінному відпрацюванню ударів вже по стандартних воротах. Також напрацьовували варіанти атакуючих дій, які започатковували захисники і продовжували інші гравці, активно використовуючи фланги.