Сергій Стороженко: «Згоник намагався вивести з рахунків «Металіста» мільйон доларів»

Футбол України 12 Липня, 12:41 683
Сергій Стороженко: «Згоник намагався вивести з рахунків «Металіста» мільйон доларів»
Колишній віце-президент ФФУ Сергій Стороженко прокоментував арешт гендиректора «Металіста» Віктора Згоника.

«Припинена спроба вивести з рахунку клубу 1 млн доларів, отриманих за контрактом за передачу телеправ. Відкрито кримінальне провадження. Відведення коштів намагався здійснити генеральний директор Згоник та інші особи.

Без цієї суми заплатити заявочний внесок і здійснити інші платежі, у тому числі зарплати, необхідні для початку змагань, було б нічим.

Є кримінальне провадження і рішення суду про блокування рахунків. Ведеться слідство», - написав Стороженко на сайті Metalist Fans.

«Спрацювали оперпрацівники і слідчі, молоді хлопці, професійно. УЄФА ніколи не перешкоджала місцевим правоохоронним органам виконувати свої функції. Звідки взялася інформація про арешт Згоника, мені невідомо. Якщо Курченко не виконуватиме зобов'язання, визначені Статутом клубу і регламентними нормами ФФУ, порушення ним закону тепер, після спроби фактично викрасти 1 млн доларів, сподіваюся, без уваги і належної правової оцінки не залишаться.

Курченко повинен зрозуміти, що більше грабувати клуб йому не дадуть, і істерика про політику і рейдерство на офсайті не ефективна. Курченко зобов'язаний виконувати свої обов'язки як власник спортивної організації. В іншому випадку його чекає розчарування на футбольному поприщі», - додав Стороженко.