«Металіст» вимагає від МВС припинити політичне переслідування Курченка

Футбол України 15 Липня, 14:58 671
«Металіст» вимагає від МВС припинити політичне переслідування Курченка
Харківський «Металіст» опублікував звернення, у якому вимагає від правоохоронних органів припинити виконання «політичного замовлення» проти власника клубу.

«14 липня 2014 року на одній із сторінок соціальних мереж в Facebook народний депутат України і радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що арешт коштів на рахунках ФК «Металіст» є наслідком того, що «міліція втрутилася і перекрила канал відтоку грошових коштів з України».

ФК «Металіст» вимагає від правоохоронних органів і державних діячів діяти виключно в рамках Конституції і законів України і негайно припинити втручання в господарську діяльність клубу. У зв'язку з накладеним арештом клуб не може здійснити своєчасну виплату заробітної плати співробітникам і заплатити внесок для участі в чемпіонаті України, а також комунальні платежі.

В результаті дій правоохоронних органів футбольний клуб не зміг вчасно виконати зобов'язання перед кредиторами, в результаті чого клуб отримав збиток на суму більше 1 млн. грн., у зв'язку з нарахуванням значних штрафних санкцій за несвоєчасне виконання договірних зобов'язань.

ФК «Металіст» є самостійною юридичною особою, а не державним чи комунальним підприємством. Згідно із законодавством України керівництво ФК «Металіст» має право самостійно розпоряджатися заробленими коштами. Заяви будь-яких державних осіб про спробу «вимити гроші» є втручанням у господарську діяльність приватної комерційної структури і посяганням на приватну власність. Безпосередня підтримка незаконних дій правоохоронних органів державними діячами та їх коментарі про події в режимі реального часу свідчать про політичний характер переслідування ФК «Металіст» і про політичне замовлення, метою якого є тиск на власника футбольного клубу», - йдеться у заяві на офіційному сайті «Металіста».