Прес-конференція Вісенте Дель Боске

Збірна України 11 Жовтня, 19:31 2087
Прес-конференція Вісенте Дель Боске
Наставник збірної Іспанії провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський» напередодні поєдинку відбору Євро-2016 проти збірної України.

- Чи визначилися ви зі стартовим складом своєї команди, враховуючи велику кількість травм?

- Ми вже можемо уявити собі завтрашній склад, хоч нам і довелося зробити деякі заміни через травми. Але завдяки цьому менш відомі гравці матимуть змогу показати свій клас і свою гру у завтрашньому поєдинку.

- Чи вийде завтра у стартовому складі Сеск Фабрегас?

- Фабрегас демонструє гарну гру протягом усіх матчів відбіркового циклу. Але чи зіграє він завтра – поки не можу сказати. Подивимось.

- Які сильні сторони можете виділити у збірної України? Хто з гравців становить найбільшу загрозу для збірної Іспанії?

- Збірна України – це сильна команда, яка вміє грати та має індивідуально сильних футболістів, особливо якщо говорити про флангових гравців та нападників. Загалом ця команда досить сильна.

- Існує думка, що три роки тому в фіналі чемпіонату Європи збірна Іспанії провела свою найкращу гру, коли перемогла Італію. Чи здатна команда зараз досягти того рівня?

- Дійсно, це була найкраща гра збірної Іспанії за останні роки. За період своєї роботи у збірній не можу пригадати кращого матчу. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб команда знову вийшла на той рівень. Це складно, але ми прагнемо цього досягти.

- Чи пам’ятаєте ви, що ваш тренерський дебют відбувся саме у Києві? Та як збираєтеся мотивувати команду на завтрашній матч?

- Пам’ятаю, що ми тоді виграли з рахунком 2:1, було холодно, суперник був сильний. Що стосується мотивації, то так склалося, що завдяки самовіддачі ми забезпечили путівку до Франції раніше, але це не означає, що ми вийдемо на завтрашній матч без інтересу. Україна має гарний стимул зайняти друге місце у групі або ж стати кращою третьою командою. Ми ж, як спортсмени, спробуємо зробити так, щоб цього не сталося, та завадити Україні перемогти.

- Пане Дель Боске, ви кажете, що сильна збірна ґрунтується на сильних клубах. Але завтра на поле не вийде жодного представника мадридського «Реалу»…

- Ми можемо згадати Касільяса, який довгий час грав за Реал, а також Рамоса, який отримав травму та не допоможе нам завтра, та дискваліфікованого Морату. Тому ми провели аналіз та вирішили використати таких гравців, як Начо. Ми не дивимося на клуб, а обираємо найкращих на даний момент гравців. Думаю, що це – правильна тактика.

- У минулому матчі за збірну дебютував Алькасер. Яке його майбутнє у збірній та чи має він шанси вийти на поле завтра?

- У нього є чудові шанси на вихід на поле, оскільки ми маємо кадрові проблеми, травмований Мората. Алькасер – чудовий гравець, він здатен завоювати собі місце у складі збірної Іспанії.

- Нещодавно ви казали, що збірній Іспанії чогось не вистачає. Може пояснити детальніше: чого?

- У нас гарна команда, кожна ланка є дуже сильною. Але деякі гравці заграються індивідуально та залишають свої позиції, що може призвести до контратак та небезпечних моментів біля наших воріт. Тому ми намагаємося зробити так, щоб кожен гравець знаходився на своїй позиції та не залишав її.