​Сергій Мякушко: «У нас всі добре зіграли - і в захисті, і в атаці»

Динамо Київ 15 Жовтня, 18:30 1062
​Сергій Мякушко: «У нас всі добре зіграли - і в захисті, і в атаці»
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Мякушко прокоментував матч з «Шахтарем» в молодіжній першості.

- Був бойовий матч, результат якого порадував. Які твої враження?

- Була хороша гра, важкий суперник, але хлопці добре зіграли, тому і результат відповідний, - цитує Мякушка footboom.com.

- Здавалося, що перший тайм «Динамо» провело сильніше, ніж другий.

- Так, напевно, перший тайм ми провели краще, ніж другий. Але все одно довели гру до перемоги. Добре, що матч закінчився.

- Коли ти забивав гол, була якась награна комбінація чи імпровізація?

- Була контратака, Михайличенко прострілив з флангу, і я на дальній штанзі замкнув його передачу. Богдан зіграв настільки здорово, що мені залишалося тільки його замкнути простріл. Звичайна ситуація, коли один крайній хавбек подає, а другий замикає.

- Сьогодні у тебе багато чого виходило в атаці. Була установка грати більш агресивно і націлено на ворота?

- У нас завжди така установка - агресивно грати в атаці і бути націленими на ворота суперника. Сьогодні виходило, значить, все відмінно.

- «Динамівці» забили по голу в кінці кожного з таймів. Так вийшло через те, що «Шахтар» почав втрачати концентрацію?

- Я б так не сказав. «Шахтар» добре контролював м'яч у кінці другого тайму, і у нього було достатньо моментів, щоб зрівняти рахунок, але Яремучук зіграв здорово, забив другий гол, коли до кінця матчу вже залишалися кілька хвилин.

- З чим пов'язано те, що «Шахтар» свої небезпечні моменти створив у середині другого тайму?

- Навіть не знаю. Здорово зіграв Бущан, виручив. Взагалі у нас всі добре зіграли - і в захисті, і в атаці. Звідси й закономірний результат.

- Ще варто відзначити вашу взаємодію з Макаренком. Ви багато пройшли і тренуєтеся разом...

- Я б не сказав, що ми багато пройшли, але тренуємося разом, тому, напевно, його я розумію краще, ніж решту футболістів дубля. Можливо, через це у нас таке взаєморозуміння.

- Матч дубля відвідують і тренери, і керівництво «Динамо». Такі матчі, як з «Шахтарем», стимулюють до подальшого поштовху в плані просування в першій команді?

- Намагаємося максимально налаштовуватися на кожен матч, незалежно від суперника. Від нашої сьогоднішньої роботи буде залежати, як ми будемо виглядати завтра, тому намагаємося її виконувати добре.