Владлен Юрченко: «Кожен раз чув одні обіцянки і брехню від Палкіна»

Футбол України 22 Жовтня, 23:37 2234
Владлен Юрченко: «Кожен раз чув одні обіцянки і брехню від Палкіна»
Півзахисник леверкузенського «Байєра» і колишній гравець «Шахтаря» Владлен Юрченко відповів на критику Сергія Палкіна на свою адресу.

Нагадаємо, гендиректор «Шахтаря» Сергій Палкін останнім часом тільки й робить, що критикує все, на чому світ стоїть, особливо дісталося молодим гравцям, які втекли з донецького клубу. З одним з таких футболістів поспілкувалися журналісти «1football.info»:

- Інтерв'ю Палкіна у мене викликало лише посмішку. Навіщо було його давати? Я ж пішов з клубу. Це ситуація, коли обидві сторони не хочуть один одного бачити. Різниця тільки в тому, що я про це сказав відкрито і не змінив рішення, а Палкін бігав з контрактом, не знаючи, як підписати, а тепер заявляє зовсім протилежне.

Чого чекати від цієї людини? Я продовжував контракт багато разів - це і так зрозуміло, тому що я багато років був в «Шахтарі». Кожен раз чув одні обіцянки і брехню. Потім я зробив свій вибір, бо не хотів повторювати долю тієї численної армії гравців «Шахтаря», яка безперспективно поневіряється по орендах в чемпіонаті України.

Після інтерв'ю Палкіна мені дзвонили хлопці, з якими я грав, які і зараз знаходяться в «Шахтарі», - ми разом посміялися над тим, що він сказав, бо всі знають реальну картину, яка там відбувається. Багато хлопців хочуть піти з «Шахтаря», але їх пов'язують багаторічні контракти з клубом. Я можу за себе сказати: слава Богу, що в мене це позаду.

- Ти сказав про обіцянки і брехню. Можна детальніше?

- Я багато разів продовжував контракт, і були обіцянки, що буде якесь просування в моїй кар'єрі - я маю на увазі першу команду - але це залишилося тільки обіцянками. Слухати цю людину... Я вважаю, що він просто бреше, і не тільки мені, а багатьом молодим гравцям в «Шахтарі».

- Я вчора з Вачіберадзе розмовляв. Він каже, що про Палкіна ніхто жодного разу доброго слова в «Шахтарі» не сказав. Виходить, люди недолюблюють його, навіть перебуваючи в команді?

- Я знаю тільки ситуацію з академією. Я думаю, Палкін сам знає, як він ставиться до молодих гравців, і як вони ставляться до нього. Думаю, Бека сказав, як воно і є.

- На скільки років тобі пропонували продовжити контракт?

- Спочатку на п'ять, потім на три. Я ж, ви знаєте, не грав п'ять місяців через те, що не підписував контракт. Весь цей час до мене були різні підходи, як би підписати контракт, але я зробив свій вибір, і я про нього їм сказав. Я нікуди не тікав. Людина каже, що він радий або ще щось, але коли людина п'ять місяців бігає і просить продовжити контракт, а зараз говорить, що я безперспективний... Значить, я радий, і він радий.

Денис Дроздовський