Сергій Мякушко міг перейти до Прімери

Динамо Київ 24 Жовтня, 10:28 1971
Сергій Мякушко міг перейти до Прімери
Агент півзахисника Сергія Мякушко Сергій Емельянчик розповів про те, що його підопічний мав шанс перебратися в чемпіонат Іспанії.

- Ваш клієнт практично не грає. Не шкодуєте, що він не відправився в оренду?

- На даний момент не грає. А взимку подивимося.

- Були якісь варіанти?

- Були пропозиції і з-за кордону, і з України, але поки так. Хоч він і грає за дубль, але тренується з першою командою. Це нормально для розвитку його кар'єри. Якщо будемо бачити, що шансів грати в першій команді немає - значить, будемо розмовляти з керівництвом клубу. Так як він належить київському «Динамо», остаточне рішення все одно буде за тренером і президентом. У нас може бути своє бачення, думка, але є контракт, який треба виконувати. Якщо він зараз знаходиться в першій команді, значить, це бажання головного тренера.

- Можна детальніше про варіанти?

- Був в Іспанії варіант, у вищій лізі. Звичайно, не топ-команда, але пропозиція була. Був варіант з Чехії, з України - шість. Знаєте, яблуко має дозріти. Так і тут: він робить хорошу роботу і показує хороший прогрес. Сьогодні якраз з ним зустрічалися, спілкувалися і оцінювали його прогрес за рік, два, три. Не тільки ми, але й інші люди бачать, що є динаміка в його розвитку. Я дуже вдячний «Говерлі» і Грозному зокрема, але повернення туди було б кроком назад.

Денис Дроздовський, 1football.info