Інформація про квитки на гру Ліги чемпіонів «Порту» - «Динамо»

Динамо Київ 12 Листопада, 14:19 1267
Інформація про квитки на гру Ліги чемпіонів «Порту» - «Динамо»
Інформація для вболівальників «Динамо», які бажають підтримати команду в матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА «Порту» – «Динамо», що відбудеться 24 листопада у Португалії.

Квитки на гру на гостьову трибуну стадіону «Estádio do Dragão» можна придбати в офісі Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) (вул. Грушевського, 3), починаючи з 13 листопада з 10:00 до 18:00 в робочі дні. Останній день продажу квитків у Києві - п’ятниця, 20 листопада, до 15:00.

Ціна квитка до «динамівського» сектору становить 20 євро. Оплата здійснюється в євро, суму пред'являти без здачі. При собі необхідно мати посвідчення особи (або його сканкопію) на кожен придбаний квиток.

Також квитки для вболівальників «Динамо» будуть продаватися безпосередньо у Порту в понеділок, 23 листопада. Детальніша інформація про час та місце продажу буде надано додатково.

Для того, щоб придбати квитки в Португалії, необхідно заповнити форму вказаного зразка та відправити її на електронну пошту dynamo-fan@ukr.net. Останній термін подачі заявки 19 листопада, на електронну адресу заявника буде відправлено лист-підтвердження.Продаж квитків у Португалії відбуватиметься відповідно до списку, сформованого згідно поданих заявок. При собі необхідно мати посвідчення особи (або його сканкопію) на кожен придбаний квиток.

Відповіді на інші питання стосовно квитків можна отримати у Фан-клубі ФК «Динамо» Київ за телефонами:

044 597 0015
044 597 0016