Рабінович: Немає ніякого «Арсеналу» і більше не буде, на цьому крапка

Динамо Київ 3 Листопада, 23:41 1740
Рабінович: Немає ніякого «Арсеналу» і більше не буде, на цьому крапка
Колишній володар «Каштанчиків» розповідає про долю клубу в ефірі програми «ПРОфутбол».

Колишній володар «Каштанчиків» розповідає про долю клубу в ефірі програми «ПРОфутбол».

- Я довгий час слухав всю цю єресь, яку публікують в пресі. Якщо когось цікавить, я готовий надати йому особисто документи про те, що я є і власником акцій « Арсеналу», і господарем клубу.

Я закінчив з футболом. Тому, що мені дорогий «Арсенал», я хотів зберегти клуб і шукав людину, яка прийме команду. Онищенко взявся за цю справу. Вони понабирали гравців, понабирали чудовий склад директорів, призначили їм великі зарплати. А я при чому ? Потім вони припинили все фінансувати і за цими контрактами борг близько 5-ти мільйонів доларів. Не платити їх не можна - це все обман. Обманюють всіх! Особливо рішення ПЛ, яке є кричущим. Ми відправили лист запорізькому «Металургу», ми відправили лист ПЛ, ми відправили лист ФФУ - клуб більше існувати не може і не буде. Більше того, всі ці ігри навколо клубу привели до того, що генеральний директор Головко, над яким знущаються, потрапив під кримінальне переслідування за несплату податків. Клуб повинен був припинити своє існування до першого числа.

«Арсеналу» немає, і на цьому закінчили. Із ситуацією з ПЛ, якій хочеться заробити бали або що там вони заробляють на знищеному клубі - у них не вийде. Насправді все зводиться до того, якщо «Арсенал» зараз знімається, то певні клуби не отримають три очки, а пройде 2-3 матчі і можна інакше вважати. Не треба на долі «Арсеналу» грати, треба було допомагати, коли можна було. А сьогодні хоч допомагай, хоч не допомагай - команди немає, і на жоден матч ніхто не вийде. Жоден гравець більше у футболці «Арсеналу» грати не буде. ФФУ подяка за бажання допомогти клубу, але це комерційна структура, яка закінчила своє існування. На сьогоднішній день з «Арсеналом» ситуація закрита, оскільки треба було допомагати, коли хворий ще дихав. Коли він помер, зібралося багато воронів і всі каркають: «давайте допоможемо мерцеві». Я ходив по всіх інстанціях - нікому «Арсенал» не був потрібен. Те, що відбувається - це нечесний і брудний піар. Футболісти, які зібралися окремо і які зважилися грати - це група футболістів.

Я хотів зберегти клуб, але не вийде. Якщо є людина, яка хоче клуб, вона повинна була вчора прийти, покласти 5 мільйонів для розмови і погасити борги, потім вкласти 15-20 мільйонів у розвиток клубу. Такої людини не знайшлося. Якщо він знайдеться - пізно. Футбольного клубу «Арсенал» немає, на цьому крапка.