Маркевич відповів вболівальникам «Дніпра»

Футбол України 11 Грудня, 14:22 3550
Маркевич відповів вболівальникам «Дніпра»
Наставник «Дніпра» висловив зустрічні претензії до фанів, через поведінку яких команда грала у Лізі Європи за порожніх трибун.

«Йду у відпустку з гарним настроєм, адже 3:0 виграли. Знаєте, сьогодні була у мене розмова з генеральним директором, і він мене запевнив, що після закінчення другого кола президент включиться, щоб зробити хорошу серйозну команду. Я прийняв ці слова як добрий знак, тож настрій покращився.

Але в той же час я сьогодні прочитав звернення уболівальників. Там є слова про те, що я якось не так веду себе з футболістами. Повинен сказати, що за півтора року я ні на кого з футболістів не підвищив голос. Жодного разу не було, що я виходив з себе. Так, якщо футболіст не біжить назад, і нам забивають гол, я це показую йому на розборі гри. Ясно, що це не всім футболістам подобається. Але, повторюся, жодного разу за півтора року в «Дніпрі» і взагалі за 10 останніх років я ні на кого з футболістів не підвищив голос. Але, знаєте, це дуже сильно мусується зараз. Не знаю, звідки це йде. І мені неприємно це чути.

Уболівальники мають право говорити, але й у мене є претензії до вболівальників. Чому ми два матчі грали без глядачів? Може, ми б навесні грали в єврокубках. Крім того, я розумію, що зараз, може, не всі хочуть ходити на футбол, але команда відкриває сезон після фіналу Ліги Європи, а стадіон напівпорожній. Так що у мене теж є претензії до вболівальників. Команду потрібно підтримати якраз, коли їй важко, а не лише поплескати, коли все добре. Це відступ, але неприємні всі ці написи», - цитує Маркевича прес-служба «Дніпра».