Євген Красніков:«А що ви зробили, щоб зацікавити Ярославського знову взятися за «Металіст»?»

Футбол України 24 Січня, 17:23 640
Євген Красніков:«А що ви зробили, щоб зацікавити Ярославського знову взятися за «Металіст»?»
Колишній спортивний директор харківського «Металіста» прокоментував позицію Олександра Ярославського щодо повернення до «Металіста».
У «Металіста» були власники і до Ярославського, і після нього, але всі чомусь хочуть, щоб в клуб повернувся саме Ярославський. І я можу пояснити чому. Ця людина вкладала не лише кошти, а й серце і душу у все, за що бралася. Всі згадують колосальної важливості об'єкти інфраструктури, без яких «Металіст» не зміг би стати клубом європейського рівня, а в Харкові не було б Євро-2012 - розкішний готель, сучасний аеропорт, найвищого рівня база, дитячуа академія та стадіон.

Але не слід забувати і про команду, адже найголовніше надбання будь-якого клубу - це команда, на яку ходять дивитися вболівальники. Якщо ви пам'ятаєте, Ярославський не шкодував ні коштів, ні зусиль на придбання дійсно висококласних футболістів. Згадайте Тайсона, Шав'єра, Сосу, Марлоса, Бланко, Крістальдо, Вільягру, Торреса... І цих футболістів він купував до тих, які вже були - до Девіча, Гуйє, Пшеничного, Березовчука, Горяїнова, Валяєва, Красноперова.

«Металіст» повинен мати такого потужного президента, як Олександр Ярославський. Але тут виникає питання: «А що ви зробили, щоб зацікавити Ярославського знову взятися за «Металіст»? Які умови для цього були створені? Ярославський вже всім показав, що здатний створити клуб європейського рівня, і він зміг би знову підняти «Металіст». Але для цього необхідно створити гарне інвестиційне поле, зрозумілі правила гри, дати певні гарантії. На сьогодні я не бачу, щоби хоч що-небудь з цього робилося, - передає слова Краснікова Террікон.