Динамо Київ 11 Лютого, 15:08 549
Євген Гресь: «Сьогодні стан Ярмоленка набагато важливіший за чергову поразку на зборах» | 19-27
Журналіста газети «КОМАНДА» Євгена Греся турбує готовність вінгера київського «Динамо» Андрія Ярмоленка перед поєдинком із «Манчестер Сіті».
«На зборах «Динамо» зазнало вже стільки ж поразок, скільки в 26 офіційних матчах сезону. Контрольні матчі - це не точна наука. Точна вона тільки для тренера, який ставить мету команді на гру та який цю команду навантажує. Всім іншим спаринги краще не дивитися. Всім іншим треба дивитися поєдинки, в яких грають за очки, за гроші і за престиж. Там на 14-й хвилині тобі ніколи в житті не заб'є два голи футболіст, який в офіційних матчах сезону взагалі не забивав!

Спаринги - це рутина. Фон втоми, експерименти, психологія. Програвати, втім, не хоче ніхто, тому, припускаю, зараз в Марбельї у динамівців не найкращий настрій.Турбує інше - в цьому році ще жодної хвилини на полі не провів Андрій Ярмоленко. До матчу з «МС» залишилося два тижні, і сьогодні стан цього футболіста набагато важливіший за чергову поразку на зборах. Тривожить і заміна Мораєса...

Не динамівський цей тиждень. Динамівський потрібен через два тижні!» - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.