Йожеф Сабо: «У першому таймі у «Динамо» взагалі нічого не виходило»

Динамо Київ 2 Березня, 12:32 509
Йожеф Сабо: «У першому таймі у «Динамо» взагалі нічого не виходило» | 19-27
Екс-тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо розповів про перші враження після кубкового матчу «Олександрія» - «Динамо».
«У першому таймі у «Динамо» взагалі нічого не виходило. І якби команди помінялись футболками, то взагалі було б не зрозуміло, де «Динамо», а де «Олександрія». Що мені дійсно сподобалося, це дуже дисциплінована команда Володимира Шарана, яка 90 хвилин знала, проти кого грає. Після втрати м'яча «Олександрія» відходила на свою половину поля, закривала всі зони і не давала гравцям Реброва простір. У другому таймі з виходом Лукаша Теодорчика «Динамо» стало агресивнішим. «Динамо» забило красивий м'яч, хоч і після помилки захисника. Але що мені не сподобалося - це навала «Динамо». Суцільна навала», - зазначив експерт в ефірі телеканалу «Футбол 2».

Нагадаємо, що матч «Олександрія» - «Динамо» завершився з рахунком 1:1. Матч проходив на НСК «Олімпійський».