Андрій Павелко: «Євро-2016 дуже важливе для майбутнього розвитку країни та футболу»

Збірна України 10 Березня, 11:35 576
Андрій Павелко: «Євро-2016 дуже важливе для майбутнього розвитку країни та футболу»
Президент ФФУ Андрій Павелко презентував план заходів Федерації футболу України під час Євро-2016.

Вчора ми провели представлення нової форми, в якій збірна буде грати на Євро.

Найголовніше, що кожен день йде зворотній відлік. Євро для нас дуже важливе. Для майбутнього розвитку країни, футболу. Це одна з найкращих умов для розвитку країни.

28 березня остання гра на території України перед Євро. Це будуть найкращі проводи збірної. Хочеться, щоб вболівальники прийшли і зарядили наших гравців перед чемпіонатом Європи.

Є гарна динаміка від мерів міст, які готові нам допомогти з приводу фан-зон. Всі питання вже обговорили з УЄФА, як зробити краще кожну з цих зон.

Ми зробимо усе, щоб воїни армії України підтримали нашу команду у частинах. Також деяких поранених ми візьмемо до Франції, щоб вони мали змогу підтримати нашу команду безпосередньо на стадіонах.

19 травня Фоменко хоче збирати команду, тому треба переформатовувати календар матчів. Що вже зроблено?

Через цю проблему не можемо чітко запланувати проводи збірної. Після того, як пройшли зміни в УПЛ, у нас немає ніяких проблем чи конфліктів. Однак, це питання більше до президентів клубів. Вони розуміють, що для кожного з їх гравців, це дуже велика подія. Наразі ми шукаємо оптимальне рішення для всіх у цій ситуації. Сподіваюсь, переформатуємо календар так, щоб усі залишились задоволеними.

Матч проти Кіпру відбудеться в Одесі. Це означає, що це місто зможе претендувати на проведення офіційних матчів під егідою УЄФА?

У нас дуже стисла географія для проведення матчів. Ми вітаємо бажання Одеси відкрити своє місто для міжнародних матчів. Гадаю, ми зможемо задіяти цей стадіон для майбутніх офіційних єврокубкових матчей.

Деякі гравці «Шахтаря» не знают гімн України, чи свідомо не виконують його. Як до цього ставиться та бореться ФФУ?

Не варто вносити зайвий дисбаланс у колектив, а треба гордо виконувати наш гімн, щоб нести “Слава Україні” по всьому світу.