Світовий футбол 10 Березня, 19:52 909
Гол та асист Мілевського приносять перемогу «Конкордії» над «Динамо» Бухарест — 3:0 | 19-27
В першій грі півфіналу румунського Кубку ліги український форвард «Конкордії» Артем Мілевський став найрезультативнішим гравцем матчу.

Артем Мілевський розпочав гру у стартовому складі та вже на п'ятій хвилині відзначився забитим м'ячем.

На 52-ій він асистував Ободо, а через тринадцять хвилин пішов відпочивати, за хвилину перед цим отримавши жовту картку. Замість нього вийшов Гарсія.

На 86-ій хвилині крапку в матчі поставив Пена.

В «Динамо» ж варто відзначити вихід на заміну добре відомого українським вболівальникам Еріка Бікфалві, котрий з 2012 по 2015 роки грав за «Волинь».

Матч-відповідь в Бухаресті буде зіграно п'ятого квітня.

В першій парі півфіналістів першу зустріч виграла «Стяуа» у «Астри» з рахунком 1:0.

Румунія. Кубок ліги. 1/8. «Конкордія» - «Динамо» Бухарест: 3:0

Голи: Мілевський - 5, Ободо - 52, Пена - 86.

Попередження: Мілевський - 51