Герой футбольного дня. Євген Селін / Артем Путівцев

Збірна України 22 Березня, 10:28 643
Герой футбольного дня. Євген Селін / Артем Путівцев
​Артем Путівцев та Євген Селін у зв'язку з травмою Ярослава Ракицького та хворобою Євгена Хачеріді отримали виклик до збірної.

Не було б щастя, та нещастя допомогло… Травми Ярослава Ракицького та хвороба Євгена Хачеріді змусили тренерський штаб збірної України викликати до лав національної команди, так би мовити, «непопулярних» оборонців. Михайло Фоменко опинився в дуже скрутному становищі, коли в захисті на кожну позицію залишався рівно один футболіст. Про це, власне, наставник і сказав на прес-конференції, приуроченій до початку навчально-тренувального збору синьо-жовтої команди: »За всю мою тренерську кар'єру в збірній такої великої кількості травмованих і хворих ще не було. У Хачеріді ангіна, він поки сидить на уколах. Рибалка травмований. Коноплянка травмувався в останній грі, в якій виглядав непогано - Євген отримав надрив задньої поверхні стегна. Ракицький теж травмований. З огляду на таку ситуацію, ми вирішили викликати Селіна і Путівцева, який зараз грає в польському «Термаліку». Інші хлопці живі-здорові. Дасть Бог, інших втрат у нас не буде».Травми вищеназваних футболістів – звісно, прикрість, але лікарські прогнози втішні. Ніхто з травмованих наразі не перебуває під загрозою пропустити чемпіонат Європи. Відтак, дозволимо собі зауважити, що їхня відсутність конкретно на цьому навчально-тренувальному зборі додасть збірній якоїсь родзинки. Чому? З можливостями Ракицького, Хачеріді, Коноплянки тренерський штаб, як і вболівальники, давно ознайомлені. Куди цікавіше подивитися на те, як в команді почуватимуться Євген Селін та Артем Путівцев, і чи дійсно вони здатні будуть в разі необхідності замінити на полях Франції визнаних авторитетів.

А як інакше про це дізнатися, крім як залучити цих футболістів до участі в зборах та товариських матчах? Багато хто чекав у списку довикликаних побачити Дмитра Чигринського, але Михайло Іванович прийняв інше рішення, яке різко контрастує з ярликом, котрий встиг причепитися до тренера збірної. Залишається вірити, що Хачеріді з Ракицьким (як і Коноплянка з Рибалкою), якнайшвидше відновляться і кінцівку клубного сезону відіграють в належному темпі. А протягом періоду їхнього відновлення шанс проявити себе в збірній отримають інші люди.