Дмитро Козьбан: «На матч з «Динамо» Кварцяний нас налаштовує по-бойовому»

Динамо Київ 9 Квітня, 16:59 711
Дмитро Козьбан: «На матч з «Динамо» Кварцяний нас налаштовує по-бойовому»
Нападник луцької «Волині» Дмитро Козьбан в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку до завтрашнього матчу з «Динамо».

— Звичайно, ми всі налаштовуємося на позитивний результат і будемо намагатися зіграти гідно з чемпіоном України. До гри готуємося серйозно, розуміємо, що буде важка гра, тим більше, «Динамо» програло і вилетіло з Кубку. У чемпіонаті їм очки не можна втрачати. На нас нічого не тисне, нам треба вийти і повністю викластися на полі. Намагатися після гри отримати позитивні емоції.

— Переглядали вже матчі «Динамо»? Що можете сказати про нинішній рівень киян?

- Ні, ще не розбирали, сьогодні належить це зробити. Будемо дивитися і аналізувати. Хоча це «Динамо» і можу сказати, що якщо вони програли в Кубку, то це зовсім нічого не означає. Не сказав би, що вони понизили рівень своєї гри. Можливо, вони дещо недооцінили «Олександрію», так як буквально кілька днів тому обіграли їх 2:0. Але, я впевнений, що завтра у них буде зовсім інший настрій, і вони захочуть обов'язково реабілітуватися за поразку. Ми це розуміємо і готуємося теж серйозно, а завтра вже буде видно після гри, на скільки нам вдасться боротися з «Динамо». Ми віримо, що можемо досягнути позитивного для себе результату.

- Віталій Кварцяний — супер-мотиватор на такі матчі?

- Та, якщо чесно, на такі матчі футболістів не треба сильно налаштовувати. Ми і так розуміємо важливість цієї гри, розуміємо, що граємо проти «Динамо», і хочеться гідно провести гру проти чемпіона, тим більше, в Києві граємо на «Олімпійському». Але все одно, звичайно, Віталій Володимирович нас налаштовує по-бойовому. А як же по-іншому? Він на кожен матч нас налаштовує серйозно, не дивлячись ні на що.

Розмовляв Ігор Гусаков