«Шахтар» - «Динамо»: інформація щодо продажу квитків у гостьовий сектор

Динамо Київ 22 Квітня, 09:38 710
«Шахтар» - «Динамо»: інформація щодо продажу квитків у гостьовий сектор
Шановні вболівальники!

1 травня у Львові у 24 турі ЛПМ cуперником нашої команди буде донецький «Шахтар», який є приймаючою стороною цього поєдинку.

Наш клуб отримав 1406 квитків у гостьовий сектор «Арени Львів» відповідно до квоти гостьової команди.

Кількість уболівальників «Динамо», бажаючих підтримати улюблену команду, набагато перевищує кількість квитків у гостьовий сектор. Тому було вирішено продавати квитки за попередніми заявками, інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.

Заявки приймаються офіційним Фан-клубом ФК «Динамо» (Київ) на електронну адресу [email protected]. У заявці необхідно вказати ПІБ контактної особи, кількість квитків, а також контактний номер телефону.

Після ухвалення заявки, протягом доби на електронну адресу вболівальника у відповідь буде відправлений лист-підтвердження.

Важливо! На одне ім’я можна замовити не більше трьох квитків!

Квитки можна буде забрати у приміщенні Фан-клубу за адресою: Київ, вул. Грушевського, 3. При собі обов’язково треба мати документ, що підтверджує особу.

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до представників Фан-клубу, зателефонувавши за телефоном (044) 597-00-15.

Нагадаємо, матч 24-го туру Ліги Парі-Матч «Шахтар» - «Динамо» відбудеться у неділю, 1 травня, на «Арені Львів». Початок о 19:30.