Чому Віда в центрі захисту «Динамо» - це фора суперникам

Динамо Київ 28 Серпня, 10:13 529
Чому Віда в центрі захисту «Динамо» - це фора суперникам
Тренер Сергій Ребров через трансфер Драговича і травму Хачеріді в матчі з «Ворсклою» повернувся до експериментального центру захисту.

Ще в травні 2014 року, як тільки Сергій Ребров очолив «Динамо» першим рішенням він забрав з центру захисту Домагоя Віду. Хорвата вперто туди пхав екс-наставник Олег Блохін. Віда, як захисник, насправді ж непоганий. Тільки от не для центральної позиції, де потрібен спокій і чіткі дії. Домагой же ж «любить» не влучити по м'ячу, загубити гравця. І якщо на фланзі це не несе критичних наслідків, то позиції центрбека це часто перетворюється в результативні помилки. Варто згадати, що якраз після того, коли Ребров відправив віду на фланг, той добре використовував свою швидкість, чимало забивав на стандартах.

За такої ситуації краще в пару до бразильця Сілви випускати когось з молодих, Микиту Бурду чи Зураба Очігаву. Молоді ж будуть сконцентровані і, як на мене, ймовірність помилки нижча.

Який вихід? Однозначно трансфер! Коментуючи результати жеребкування, президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що вони шукають на трансферному ринку можливість посилити захист. Але насторожило, що він обмовився, що нічого страшного не буде, якщо влітку не вдасться нікого знайти. З таким підходом в зимку, можливо, і не потрібно вже буде...

Ось лише варто глянути як Домагой Віда повертався під час другого голу у ворота «Динамо». Один з останніх!