Ігор Кирюханцев: «Перемога – найкраща мотивація»

Збірна України 2 Вересня, 16:38 459
Ігор Кирюханцев: «Перемога – найкраща мотивація»
Захисник української «молодіжки» Ігор Кирюханцев - про завдання команди у двох найближчих матчах кваліфікації Євро-2017, сильні сторони майбутніх суперників та перспективи «синьо-жовтих» у змаганнях.

- З яким настроєм приїхали до збірної?

- З добрим та позитивним. Інакше і не буває.

- Українська «молодіжка» вже втратила шанси на вихід із групи. Як будете мотивувати себе на матчі проти Франції та Шотландії? Які завдання ставите перед собою?

- Перемога – найкраща мотивація. Саме таке завдання ставлю перед собою. Впевнений, що такі ж цілі і в партнерів по команді. Сподіваюся, що і вболівальники прийдуть на стадіон на два найближчі матчі збірної. Їх підтримка завжди дуже важлива, а для команди – це додаткова мотивація.

- Що можете сказати про майбутніх суперників?

- Збірна Франція віддає перевагу атакуючому футболу, активно використовуючи фланги. Торік, на Євро-2015, у складі збірної U-19 довелося грати проти «триколірних». Гарна, мобільна та технічна команда, яка має в своєму складі дуже швидких форвардів. Шотландія? Також добре організована команда, яка в кожному матчі нав’язує супернику багато силової боротьби. Знову ж таки, як і всі британські команди, віддає перевагу атакам через фланги.

- Зараз, мабуть, можна сказати, що українська «молодіжка» розпочинає підготовку до нового відбіркового циклу, а основою команди стануть гравці 1996-1997 років народження. Ви готові боротися за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи і, можливо, за потрапляння на Олімпійські ігри?

- Звичайно, готовий. Впевнений, що всі гравці зажди думають про перемоги. Думки про майбутній відбір виникають постійно. Потрібно налаштовуватися та виконувати поставленні завдання. Але це вже у перспективі. Зараз же головне – добре підготуватися та здобути позитивний результат у двох найближчих матчах.