​Владислав Кулач: «Спробуємо довести своєю грою, що ми не випадково перемогли в Києві»

Динамо Київ 24 Вересня, 12:25 402
​Владислав Кулач: «Спробуємо довести своєю грою, що ми не випадково перемогли в Києві»
Нападник луганської «Зорі» Владислав Кулач поділився своїми думками з приводу жеребкування Кубку України.

- Цього літа ти перебрався в «Зорю». Вже повністю звик до команди?

- В принципі, освоювався не дуже довго, все в порядку. Всіх хлопців практично знав і особливих труднощів не виникло. Звик вже до міста, до хлопців, до команди. Нічого вже не турбує навколо, — сказав Кулач footboom.com

- Недавно відбулося жеребкування 1/8 Кубку України. Як сприйняли його результати, адже команді дісталося «Динамо»?

- Останнім часом нам дістаються тільки сильні суперники. Що нам залишається, будемо робити все, щоб здобути перемогу у поєдинку проти київського клубу і пройти в наступну стадію розіграшу Кубка України.

- Як ти вважаєш, які шанси у вашої команди на перемогу?

- В останніх іграх ми довели всім, що можемо грати проти будь-якого суперника. В минулому турі ми здолали «Динамо» в чемпіонаті. Шанси зараз у команд рівні, але те, що кияни грають вдома, дає їм перевагу. Ми будемо боротися до кінця і постараємося повторити те, що було в минулій грі чемпіонату.

- Не боїтеся, що ця перемога може зіграти вам на руку? Адже гравці «Динамо» можуть підійти до матчу більш вмотивованими і злими.

- Думаю, вони, звичайно, захочуть у нас взяти реванш, але ми постараємося зробити все для того, щоб цього не сталося. Спробуємо довести своєю грою, що ми не випадково перемогли в Києві.