Збірна України - переможці «Кубку Дружби-2016!

Збірна України 5 Жовтня, 16:07 507
Збірна України - переможці «Кубку Дружби-2016! | 19-27
4 жовтня 2016 року на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбувся фінал «Кубку дружби – 2016», який пройшов за ініціативи керівництва Федерації футболу України. У фіналі зустрічалися студентська збірна України та збірна студентів з Марокко.

Відкривали спортивне свято заступник міністра освіти і науки України - керівник апарату Роман Греба, радник міністра молоді та спорту України Володимир Бульба, яки зачитав привітання від міністра Ігора Жданова, начальник управління молоді та спорту КМДА Олексій Трофімов, який передав поздоровлення та побажання найкращих спортивних досягнень від мера Києва Віталія Кличко.

Фінальний матч завершився перемогою української збірної з рахунком 2:1. На початку ініціативу взяли опоненти наших хлопців і на 21-ій хвилині гри відкрили рахунок, але вже у кінці першого тайму на 44-ій хвилині українець Артем Щербань зрівняв результат. Остаточну крапку у цьому поєдинку поставив Сергій Михтик, який реалізував пенальті і це м'яч став для української команди переможним.

Віце-президент Вадим Костюченко зазначив, що переможці цьогорічних змагань поїдуть на Кубок дружби до Португалії та щиро подякував усім іноземним студентам за підтримку Національної збірної України. Також, він висловив намір провести турнір і в майбутньому: «Ми одні з перших, хто організував проект, який зміг об'єднати студентів з різних країн світу. Федерація футболу України планує провести Кубок дружби і в наступному році. Адже, в минулому Україна вже довела свою гостинність провівши Євро-2012. Крім того, нам довірили приймати фінал Ліги чемпіонів, а це дуже велика честь та відповідальність».