Чому фанатам «Динамо» треба запасатися валідолом

Динамо Київ 27 Жовтня, 09:55 435
Чому фанатам «Динамо» треба запасатися валідолом
Київське «Динамо» виграло в кубковому трилері проти луганської «Зорі» і змоделювало найближче майбутнє команди.

Коли раніше тренер «Динамо» Сергій Ребров казав про те, що команду чекають зміни і омолодження, як правило, це сприймалося як сигнал тим гравцям основи, які вже давно перебували в такому статусі. Мовляв, хлопці, я не жартую і справді замість вас можу виставити молодь. Але часто-густо вже в наступному матчі після «погроз» тренера на полі у складі «Динамо» з'являлися всі ті ж люди, що грали раніше. І історія повторювалася – знову бліді ігри, знову претензії до гравців і знову «революційні обіцянки»…

Але зараз, здається, Ребров перейшов від слів до діла, і на гру проти «Зорі» виставив склад, який ще влітку не міг уявити собі жоден вболівальник «Динамо» – з Рудьком в воротах, з Очігавою і Тимчиком у захисті та з Оріховським і Циганковим у півзахисті. Для «повного комплекту» не вистачало ще Бесєдіна в нападі – Артем опинився на лавці для запасних. Виходить, в «Динамо» вже точно вирішили проводити кадрову революцію?

Чому фанатам «Динамо» треба запасатися валідолом - фото 1

Хтось скаже, що цей склад не є доказом перманентних змін і що вже на матч з «Карпатами» в наступному турі УПЛ може з'явитися більш звичний склад. Але погодьтесь, навряд чи Ребров планував ризикувати і «зливати» кубок, враховуючи, що це єдиний турнір, де «Динамо» досі реально може претендувати на трофей. Та і суперник був не з простих – «Зоря», яка грала до того ж у дуже пристойному складі, хоча і недорахувалась кількох лідерів. Отже, в київському клубі налаштовані серйозно.

Що показав цей матч стосовно нового покоління «Динамо»? Якщо дивитися тільки на рахунок, то можна спокійно вимагати від Реброва продовження «лінії оновлення». А найемоційніші вболівальники можуть піти далі і вже зараз вимагати у клубу відпустити з команди колишніх лідерів вже взимку в інші команди. Включаючи Ярмоленка, у якого до того ж «намалювався» невеличкий конфлікт з ультрас.

Ось тільки висновки за грою проти «Зорі» робити дуже рано. Точніше, якщо і робити якісь висновки, то тільки такі, що в такому складі киянам прийдеться набити собі ще не один десяток гуль на лобі, втративши немало очок в чемпіонаті. Адже рахунок 5:2 і близько не відображує тієї кількості помилок і невпевнених дій, які дозволили собі «динамівці» на засніженому «Олімпійському», і особливо «старалися» помилятися саме перераховані вище молоді виконавці, за виключенням хіба що Циганкова, який вже зараз доводить, що готовий тягти на собі лідерський «віз».

Чому фанатам «Динамо» треба запасатися валідолом - фото 2

А от інші ще мають довести свої претензії на основу. Воротар Рудько знову ледь не «привіз» гол у ворота киян, віддавши «пожежний пас» прямо на суперника. Очігава, здається, ще навіть фізично не готовий до матчів за основу, хоча вчорашня гра і проходила у надважких умовах. Тимчик – дуже прудкий та талановитий «латераль», але пенальті у ворота «Динамо» на його совісті, та і в деяких інших епізодах він не встигав закривати свою зону, чим могли скористатися гравці «Зорі», а команди більш високого рівня скористалися б точно. Ну, а щодо Оріховського, то тут взагалі поки що скласти думку важко – видно, що хлопець старався, але знайти взаємодію з партнерами на тій позиції, на якій він грає, за один матч неможливо, тому щодо його кандидатури Реброву треба вирішувати – або чекати ще, або ж кидати в бій регулярно і давати «набивати лоба».

Судячи з усього, Ребров готовий «підставляти голову» під удари долі і ризикувати й надалі. А це значить, що вболівальникам «Динамо» треба запасатися заспокійливими засобами на найближчі місяці, а може навіть і роки. Інша справа – чи витримає таке нервове життя команди керівництво? На словах обіцяє витримати. Тому треба буде витримувати і фанатам, не кидаючись при першій же поразці на тренера та гравців з матюками. Зрештою, погодьтесь, краще, коли команда буде грати ось такі матчі по 5:2, чергуючи їх з 2:5, ніж коли на табло будуть 1:1, від яких відверто нудить. Без помилок не буває досягнень і відкриттів, і вболівальники «Динамо» мають бути першими, хто зрозуміє цю істину, а зрозумівши, зробить усе, щоб помилки динамівська молодь переживала спокійніше.