Володимир Ковалюк: «Максимальна зарплата в чемпіонаті України повинна становити десять тисяч доларів на місяць»

Динамо Київ 31 Жовтня, 22:53 870
Володимир Ковалюк: «Максимальна зарплата в чемпіонаті України повинна становити десять тисяч доларів на місяць» | 19-27
Екс-півзахисник «Динамо», «Дніпра» і «Шахтаря» Володимир Ковалюк запропонував свій варіант збереження цілісності чемпіонату України.
- На мою думку, рецепт порятунку нашого чемпіонату - у встановленні обмежень в зарплатах. Можна діяти за принципом чемпіонату НБА, в якому є так звана «стеля» в зарплатах. У нашій країні напрошується таке ж нововведення. Я вважаю, що максимальна зарплата в чемпіонаті України повинна становити десять тисяч доларів на місяць. Зараз одні заробляють дві тисячі, інші - сто тисяч на місяць, від цього падає рівень чемпіонату України.
Наша країна не настільки фінансово міцна, щоб платити футболістам шалені гроші. Я за те, щоб вони багато заробляли, але хочеш отримувати більше десяти тисяч доларів на місяць - їдь в закордонний клуб, рости, прогресуй, і від цього виграє національна збірна України. Ось Сербія... Вона платить своїм гравцям за дві або три тисячі доларів на місяць. Хто переростає рівень чемпіонату Сербії, той їде за кордон, щоб більше заробити. Так само має бути в Україні, - цитує Ковалюка Plussport.