В Ірпені нагородили переможців Футбольної Ліги учасників АТО

Футбол України 14 Листопада, 14:39 469
В Ірпені нагородили переможців Футбольної Ліги учасників АТО
13 листопада на Ірпінському центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбулася церемонія нагородження переможців Другого турніру Єдиної Футбольної Ліги учасників АТО - змагань, які проводяться ВО «Українці разом» за підтримки Федерації футболу України.

Перше місце у турнірі посіла команда «SB TEAM», друге – ФК «Київський авангард», третє – ФК «Українці разом», а на четвертому місці фінішувала команда «Президентський полк». Найкращі учасники змагань були нагороджені (Індивідуальними нагородами було відзначено футболістів) у номінаціях «Кращий воротар», «Кращий півзахисник», «Кращий нападник», «Кращий бомбардир-нападник» та «Кращий гравець».

Під час урочистої церемонії перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко привітав присутніх від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка: «Дякую, що ризикуючи своїм життям, ви бороните Україну та її громадян. Федерація футболу України у межах своїх повноважень піклується про вас, наших героїв-воїнів АТО, допомагає з реабілітацією поранених, проводить всеукраїнський турнір Кубок героїв АТО, зводить майданчики для гри у футбол. Ви завжди з нами: так було і на відкритому тренуванні збірної України у Києві, і на матчі проти Фінляндії в Одесі. Так буде й надалі. Футболісти і тренери головної команди країни завжди відчувають та цінують вашу підтримку».

Вадим Костюченко передав найкращим командам запрошення на товариський матч збірних України та Сербії, який відбудеться 15 листопада у Харкові.

Після привітального слова почесні гості нагородили спортсменів відзнаками від Федерації футболу України та Збройних Сил України.