Наші за кордоном. Результативний дебют Селезньова

Футбол України 23 Січня, 22:42 1179
Наші за кордоном. Результативний дебют Селезньова | 19-27
Малиновський відзначився голом і результативною передачею, Зозуля вийшов у стартовому складі «​Бетіса»​, а Олександр Караваєв дебютував у чемпіонаті Туреччини. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» нашого Артема Кравця знову програла. Цього разу кривдником «Гранади» став каталонський «Еспаньол», який без особливих проблем переміг 3:1. Артем в черговий раз вийшов зі стартових хвилин, провів на полі всі 90 хвилин, але забити йому так і не вдалось.

Крава у першому таймі був непомітним, не вдавалося зачепитися за м'яч, а також варто зазначити, що середня лінія «Гранади» в тому матчі зіграла дуже мляво і саме через це Артем грав майже без м'яча. У другому таймі коли рахунок став 3:1, «Еспаньол» нижче сів у захист і у «Гранади» було більше цікавих атак. Кравець у середині тайму пробив по воротах Лопеса, але голкіпер парирував удар. Це був єдиний гострий момент за участю Артема. Авторитетний сайт WhoScored поставив одну з найнижчих оцінок Артему.

Після цієї поразки «Гранада» продовжує займати передостанню сходинку, а до рятівного 17-го місця вже 8 балів. Наступний матч «Гранада» зіграє на виїзді проти «Вільярреалу».

Денис Бойко («Малага»)

Денис Бойко схоже свій шанс втратив. Після повернення Карлоса Камені наш голкіпер знову міцно сів на лаву для запасних. Останні три гри «Малага» хоч і програла, але Камені отримав схвальні відгуки від преси, а остання гра проти «Реала» довела, що саме Карлос є основним голкіпером «Малаги». Будемо сподіватися, що Денис ще зможе себе проявити у цьому чемпіонаті.

«Анчоуси» займають лише 14 місце. Наступний матч «Малага» зіграє проти «Осасуни», яка йде на останньому місці.

Роман Зозуля («Бетіс»)

Нарешті отримав свій шанс і Роман Зозуля. Досить неочікувано він опинився в стартовому складі «Бетіса» на матч проти «Спортінга». Зозуля зіграв 52 хвилини, після чого був замінений.

Про гру нашого форварда можна сказати лише позитивні речі. Роман у першому таймі був найпомітніший, зміг тричі пробити по воротах, одного разу в ствір воріт, а також двічі потрапив у офсайд. Чесно кажучи, досить дивно було, що головний тренер «Бетіса» змінив Романа, але як би там не було, Роман провів якісний матч і варто очікувати його появу і в наступних поєдинках.

Ну а сам матч закінчився 0:0, а «Бетіс» залишився на 13 місці. Зозуля отримав одну з найнижчих оцінок, але цього слід було очікувати, адже коли форвард не забиває, на високі бали та похвалу розраховувати не варто. Партнер Зозулі по нападу Кастро отримав ще нижчу оцінку. Наступний матч «Бетіс» проведе вдома проти «Барселони».

Італія

Василь Прийма («Фрозіноне»)

Прийма і його «Фрозіноне» знову втратив очки. Цього разу «жовто-сині» програли скромній «Ентеллі» 2:1. Прийма почав матч з лави для запасних, але ще в першому таймі він вийшов на поле. На той момент «Фрозіноне» вів у рахунку 1:0. Ще один українець Чурко так і не вишов не поле, хоча й був у заявці на матч.

«Ентелла» відігралась на 91-ій хвилині, а переможний гол забила на 95-ій. Після цієї поразки «Фрозіноне» залишився на третій сходинці в Серіі Б.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Наш Женя Селезньов почав дуже успішно свої виступи за «Карабюкспор». У першому ж офіційному матчі в чемпіонаті Туреччини суперником команди «Царя» був грізний «Галатасарай». Фаворит відкрив рахунок у матчі на 16-й хвилині, але наш форвард з пенальті зрівняв рахунок, а на 82-й Делікташ приніс «Карабюкспору» перемогу. Цікаво те, що Делікташ вийшов на заміну на 80-й хвилині замість Селезньова.

Ще один українець Андрій Блізніченко вийшов на поле на 76-й хвилині.

Що стосується Олександра Рибки, то він ще не відновився від травми, яку зазнав у товариській зустрічі. Очікується, що його відновлення займе ще декілька тижнів.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Олександр Караваєв також відмінно розпочав свої виступи в Туреччині. Наш півзахисник забив у кубковій грі серед тижня, а в чемпіонаті вийшов після перерви і разом з командою переграв лідера чемпіонату «Істанбулл ББ». Від дебюту Олександра багато очікували, але проявити себе як слід він не зміг, багато помилявся та заробив жовту карту, але потрібно набратися терпіння, Караваєва вже полюбила місцева публіка за його роботу на тренуваннях і самовіддачу, а Дік Адвокат вже з перших матчів дав зрозуміти, що розраховує на українця.

Після цієї перемоги «Фенербахче» зміг закріпитися на четвертій сходинці, а відстань до першого місця лише чотири очки, тому вся боротьбя за золото попереду.

Пропонуємо згадати гол Олександра у кубковому матчі.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

«Дармштадт», в якому грають відразу три наших футболісти, провів досить непоганий матч проти «Боруссії» Менхенгладбах, зігравши 0:0. Нажаль, жоден з наших гравців так на полі і не вийшов. Федецький був у заявці, а ось Олійник і Березовський не потрапили навіть до списку запасних.

Нічия «Дармштадту» не допомогла піднятися з останнього місця. Після 17 турів у активі «Дармштадта» всього 9 балів і судячи з усього, саме команда Федецького і компанії є головним фаворитом на пониження у класі.

Наступний матч «Дармштадт» зіграє проти «Кельна», який розташувався на шостій сходинці в турній таблиці.

Владлен Юрченко («Байєр»)

Владлен Юрченко провів весь матч на лаві для запасних, а «Байєр» завдав поразки берлінській «Герті» 3:1. Сезон для «Фармацевтів» складається невдало, а ця перемога дозволила «Байєру» піднятися тільки на восьме місце в турнірній таблиці.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Женя Коноплянка вийшов на поле лише на 85-й хвилині та відзнчився лише тим, що одного разу гостро подав з кутового. В цілому, був досить активним, але проявити себе за 8 хвилин дуже важко.

«Шальке» переміг 1:0 «Інгольштадт» та піднявся на десяте місце в турнірній таблиці. Наступний матч «кобальтові» зіграють проти «Айнтрахта».

Бельгія

Сергій Болбат («Локерен»)

«Локерен» у своєму останньому матчі програв аутсайдеру, клубу «Мюскрон» 2:1, а наш Сергій Болбат так і не вийшов на поле, провівши всі 90 хвилин на лаві для запасних.

Чекаємо в наступному матчі, що «Сергій» вийде не поле. В цьому сезоні Болбат є кращим бомбардиром команди, забивши 3 голи в 22 матчах. Так, в «Локерені» все досить сумно, якщо кращий снайпер команди лідирує з трьома голами, але що є то є.

Роман Безус («Сент-Трюйден»)

Безус, як і Болбат, просидів всю гру в запасі, а його «Сент-Трюйден» програв «Андерлехту» з рахунком 3:1.

Команда Романа Безуса займає наразі 12 місце і буде боротися у цьому сезоні виключно за виживання.

Що стосується нашого футболіста, то він за весь сезон так і не відзначився результативними ударами, на якого рахунку тільки дві результативні передачі.

Руслан Малиновський («Генк»)

А ось хто справді порадував, так це Руслан Малиновський. Півзахисник збірної України пропустив близько півроку через серйозну травму, але у своєму ж першому офіційному матчу забив гол, сталося це в кубку Бельгії. В чемпіонаті Руслан також відзначився корисними діями, саме з його передачі Самата забив єдиний гол у ворота клубу «Еупен».

Також Руслан за 90 зіграних хвилин встиг відзначитись жовтою карткою. Ця перемога дозволила «Генку» обійти «Стандарт» і піднятися на восьме місце.

Греція

Дмитро Чигринський (АЕК)

Чигринський ніяк не може закріпитися в основному складі свого нового клубу. Річ в тому, що Дмитро страждає від травм, які постійно заважають йому повноцінно тренуватися. Останній раз Чигринський грав аж на початку грудня.

Тим часом, його АЕК обіграв «Астерас» Євгена Селіна з рахунком 2:0 та піднявся на шосте місце турнірної таблиці.

Селін («Астерас»)

Ну а Євген Селін зіграв всі 90 хвилин, але він не допоміг своїй команді втримати ворота на замку. Після поразки від АЕКа, «Астерас» залишився на 10 місці

Євген Шахов (ПАОК)

Женя Шахов сьогодні провів повний матч за ПАОК, а його команда змогла здобути важку виїзну перемогу над «ПАС Яніною».

Ця перемога дозволила ПАОКу обігнати «Яніну» і піднятися на 5 місце в турнірній таблиці.

Нідерланди

Олександр Зінченко (ПСВ)

Зінченко після пари яскравих матчів дав надію на те, що ми зможемо його бачити на полі у складі ПСВ регулярно, але останні зустрічі Філіп Коку не довіряє українцю, який все частіше залишається гріти лавку запасних. Ось і останній матч Зінченко провів у запасі, а ПСВ у драматичному матчі переміг 4:3 «Херенвен», програючи до 89-ї хвилин 2:3.

ПСВ продовжує займати третє місце, відстаючи від лідера на 8 балів.

Бонус

Артем Мілевський продовжує підготовку до другої частини чемпіонату разом зі своїм «Тосно». Сьогодні колишній динамівець відзначився красивим голом головою, а також віддав результативну передачу. Пропонуємо огляд матчу «Тосно» - «Політехніка» (Румунія)