Анатолій Дем'яненко: «Молоде покоління динамівців може посилити киян і нав'язати конкуренцію основі»

Динамо Київ 24 Січня, 12:35 613
Анатолій Дем'яненко: «Молоде покоління динамівців може посилити киян і нав'язати конкуренцію основі»
Колишній капітан і екс-тренер київського «Динамо» Анатолій Дем'яненко розповів, що чекає від «біло-синіх» у весняній частині чемпіонату, про молодих гравців і те, чому не заграв Мякушко.
«У другій частині сезону «Динамо» необхідно награвати молодих гравців, нові зв'язки і, можливо, експериментувати. Зрозуміло, що «Шахтар» в турнірній таблиці наздогнати майже неможливо, дуже великий розрив від першого місця, хоча в футболі буває все. Але важливо також не забувати, про «Зорю», яка напевно спробує потіснити киян. І навіть за друге місце може зав'язатися серйозна боротьба.

З молодих гравців цікаво спостерігати за Циганковим, приємно, що Ребров дає шанс і іншим футболістам. Повинен заграти Шепелєв, Тимчик. Це покоління гравців може посилити киян і нав'язати конкуренцію основі.

Чому не заграв в «Динамо» Мякушко - важко сказати однозначно. Може бути кілька причин. Пам'ятаю, він був дуже перспективним, добре зарекомендував себе в «Говерлі» і після повернення в «Динамо» виглядав непогано. Однак, як то кажуть, не пішла гра.

Можливо, Мякушко переоцінив свої здібності, а може він не підходить під модель гри Реброва, не виконує установку або просто програє конкуренцію на своїй позиції», - сказав Дем'яненко.