«Лужний - не заміна Реброву, він швидко стане «Динамо» як кістка у горлі»

Динамо Київ 29 Березня, 21:54 1470
«Лужний - не заміна Реброву, він швидко стане «Динамо» як кістка у горлі»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс готовий запропонувати Сергію Реброву новий контракт. Про це він заявив в одному з останніх інтерв'ю. Чинна угода тренера з клубом закінчується цього літа. Саме тоді, за словами тренера, і будуть обговорюватися деталі нового співробітництва.

Перспективи Сергія Реброва на тренерському містку киян коментує для Gazeta.ua оглядач журналу «Футбол» Ігор Яслік.

«Реброву треба надати другий шанс, він його заслужив. Якщо Газзаєва і Блохіна з їхніми «успіхами» терпіли довше, то тут є чим прикриватися - все-таки два чемпіонства, два Кубки і Суперкубок країни. Та й провідні гравці по ходу з команди йшли. Якщо в наступному сезоні «Динамо» гратиме так само убого, як зараз - тоді навряд чи вже будуть якісь питання. А звільняти за першої ж невдачі, після двох сильних сезонів - це неправильно.

Ігор Суркіс говорить про необхідну мотивацію для тренера. Я не думаю, що в Сергія Реброва з цим проблеми. Що він настільки самовпевнений і після двох виграних українських «суперчемпіонатів» чекає на шквал пропозицій із зарубіжних топ-клубів. Проблеми з мотивацією, швидше за все, слід шукати в гравцях. Можливо, Ребров уже говорив із Суркісом щодо того, з ким треба прощатися, незважаючи на минулі заслуги. І що немає сенсу далі возитися з мажорами, які зажерлися, тим більше, на тлі молоді, яка поступово вливається в основу. Хачеріді, Гармаш - мабуть, найважчі випадки, яким теж треба дати останній шанс. Про що говорити, коли один уже років сім ходить в вічно перспективних, видаючи максимум чотири пристойних матчі за сезон?

Відносно кандидатів на заміну Реброву в разі, якщо той піде. Однозначно не бачу тут Лужного. Він добре підходив на роль тимчасового керівника, коли все знали, що після нього буде інший тренер. Але не більше того. Його результат роботи в «Таврії» (сезон 2012/2013, 11-е місце, найгірший на той момент показник за останні 10 років в історії клубу - Gazeta.ua) говорить сам за себе. Крім того, він вже не підійде цьому поколінню гравців, своєю різкістю, своєю манерою спілкування. Вони швидко стануть один одному як кістка в горлі. Найкращим варіантом тут вважаю Хацкевича. Він, в усякому разі, працює. Так само, як і за часів кар'єри гравця: мінімум розмов - максимум роботи. І тут хоч якось, але проглядається тренерська рука», - вважає Яслік.