Причина номер один. Куди знову пропала швидкість?
Ще якихось два тижні тому ми відзначали сплеск швидкісного і агресивного футболу у виконанні Динамо, але після трьох поразок поспіль змушені знову говорити про те, що гра команди повернулася до свого попереднього академічного русла. У матчі із Зорею кияни провели всього 11 швидких атак. У цьому, звичайно, велика заслуга суперника, який грамотно оборонявся, але в такій ситуації важливий пресинг на чужій половині поля. Яким він вийшов у динамівців, можна судити по малому числу підборів і перехоплень в активній зоні. У луганчан таких дій виявилося більше, хоча м'ячем частіше володіли господарі поля. Але у Зорі було всього 13% підготовчих передач, а у Динамо - 30%.
Причина номер два. Найгостріший гравець - центральний захисник
Мало було загострюючих рішень, звідси і низька кількість ударів по воротах - сім. Що говорити, якщо лідером біло-синіх за кількістю гострих пасів став центральний захисник Зураб Очігава? Зате у центральних півзахисників таких дій виявилося всього два на трьох.
У Віталія Буяльського було 92% точних передач, у Володимира Шепелєва - 85%, у Сергія Рибалки - 93%, але грали вони, як правило, поперек і назад. Довгі переведення здійснював тільки Шепелєв. З його появою в основі команди пов'язувалися великі надії в плані змін суті самої гри, але і він починає розчинятися в круговороті повільного динамівського футболу. Повторюся, кияни володіли м'ячем 59% часу, але в активну зону (на останню третину поля) частіше заходили футболісти Зорі. В штрафний майданчик теж. Ось вам і вся ефективність.
Причина номер три. Провали Гонсалеса і Яремчука
Коли з гри випадає один футболіст - це погано, а коли два - це вже провал. Найбільше розчарування - гра Дерліса Гонсалеса. Помітно, що команда в нього не особливо вірить, адже через правий фланг Динамо провів в два з гаком рази більше атак, ніж через лівий. У попередніх матчах, коли грав Денис Гармаш, такого не було.
Так що вірити потрібно в себе, а Гонсалес за весь поєдинок зробив 54 ТТД з браком в 43%. Виграв всього три єдиноборства, віддав одну гостру передачу і завдав одного удару по воротах. Найактивніше в плані боротьби виглядав нападник Роман Яремчук, який 25 раз вступав в єдиноборства. Але його основне завдання - забивати голи, а він ніяк не може налагодити приціл. Подумати тільки, Яремчук завдав вже 12 ударів повз ворота поспіль! Як у такій ситуації команда може забити, питання, здається, риторичне...
Євген ГРЕСЬ
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!