Любош Міхел: «Сподіваюся, вдома ПАОК зможе перемогти «Олімпік»
Футбол України 889 28 Липня, 18:45

Спортивный директор ПАОКа, який приїхав до Києва на матч кваліфікації Ліги Європи з «Олімпіком», поділився з кореспондентом 1927.kiev.ua враженнями від організації поєдинку та своїми очікуваннями від гри-відповіді.

- Результатом матчу задоволений, адже це лише наші перші матчі сезону. Одразу було видно, що наші гравці ще не готові на 100% фізично. «Олімпік» розпочав сезон раніше, вони краще готові фізично, більш зібрані. Суперник позитивно здивував, у них довгий період один і той самий тренер, команда має свій стиль, свій малюнок гри. До того ж, це був їх перший матч у єврокубках, хлопці віддавались на 100%.

- Вчора на трибунах були і вболівальники ПАОКа. Клуб допомагав їм дістатись України?

Ні, вони їхали індивідуально.

- Рекомендації якісь давали своїм фанатам щодо поїздки до України?

- У великих містах в України, приміром у Києві, все спокійно, все добре. Тому рекомендацій особливих не давали.

- Загалом, в Європі немає побоювань щодо візиту до України на міжнародні матчі?

- Важко казати. У нас не було ніяких проблем, адже ми знали, що граємо у Києві. Гарне європейське місто. Все було як стандартно, без пригод. Я Україну знаю, багато часу працював у вашій країни.

- У вас є досвід роботи як в європейському, так і українському футболі. Чи є різниця у підході до роботи, організаційних моментів?

- Думаю, що ні. Вимоги одні й ті самі, щодо роботи. Головне - добре підготуватись, аби клуб працював добре цілий рік. Це вже питання більше філософії клубу. Є клуби, які роблять ставку на молодих футболістів. А є й ті, які б’ються за чемпіонство і їм потрібні гравці, що будуть грати одразу, без великого періоду адаптації.

- У нас клуби приділяють замало уваги міжнародним відносинам з іншими командами. Чи можете ви дати якусь пораду нашим клубам, функціонерам?

- Клуби, які працюють на міжнародних ринках – «Шахтар», «Динамо» – у них гарно вибудувана робота у цьому напрямку. Скаути їздять по світу, є й на місцях. Не думаю, що у них є великі проблеми, адже вибудувана своя система роботи, є свої контакти.

- Чи можна сказати, що чим більше клубів будуть працювати з іноземними клубами, тим вищим буде рівень нашого футболу?

- Все залежить від бюджету клубів на трансфери. Якщо немає грошей на якісних гравців, то який сенс приводити поганих футболістів? Тоді треба працювати зі своєю молоддю, підпускати їх. Якщо гравець з-за кордону, то він повинен бути на дві голови сильнішим за місцевого.

- Якщо не секрет, як працюють ваші скаути по академії? Є якісь головні принципи роботи?

- Є різні напрямки. Наші скаути літають на різні ігри, міжнародні турніри, в тому числі й юнацькі. Також велику уваги приділяємо країнам, де багато працюють з молодими гравцями – Румунія, Польща, Скандинавія. Також, намагаємось звідси брати молодих та перспективних гравців, які відповідають нашим вимогам.

- Вчора у складі ПАОКа не було жодного грецького футболіста в стартовому складі. Це пов’язано з трансферною політикою клубу?

- Ні, у нас є грецькі гравці, але тренер робить ставку на гравців, які краще підготовлені на даний момент. У наступній грі може грати 4 грека. Грає роль не паспорт, а те, хто має кращі показники.

- На завершення, ваш прогноз на остаточний результат протистояння з «Олімпіком»?

- Сподіваюсь, вдома ми зможемо перемогти. У ПАОКа більш досвідчені футболісти і якість наших виконавців повинна проявитись у другому матчі.

Розмовляв Олександр Ушаков

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100