«Динамо» U-19 в контрольному матчі розгромило молодіжну команду «Олімпіка»

Динамо Київ 29 Липня, 15:10 1581
«Динамо» U-19 в контрольному матчі розгромило молодіжну команду «Олімпіка» | 19-27
В рамках підготовки до старту нового сезону юнацька команда «Динамо» провела черговий контрольний поєдинок.

Нагадаємо, що підопічні Ігоря Костюка вже зіграли двосторонку між собою, а минулого тижня з мінімальним рахунком поступилися першій команді «Оболонь-Бровар» - 0:1.

Тепер суперником динамівців став молодіжний склад донецького «Олімпіка», який кияни обіграли з великим рахунком 4:0. Один м'яч наша команда забила до перерви, і ще три в другому таймі. Відзначимо, що всі голи відбулися після стрімких флангових атак.

Футболісти, які взяли участь в матчі, зіграли різну кількість часу, також мали місце і зворотні заміни. Відзначимо повернення до «Динамо» Олега Лиги, який знаходиться на перегляді. Це футболіст 1999 року народження, який не справив враження на іспанських фахівців і не потрапив до юнацької команду минулого року. Грав на першість області, а тепер намагається себе добре зарекомендувати в рідній команді, і, можливо, буде підписаний клубом.

Перші два м'ячі в матчі записав на свій рахунок Ващишин, який замкнув головою хороші флангові атаки. До слова, у другому випадку Артуру асистував Лига, який незабаром сам став автором гола після того, як відгукнувся на флангову передачу і довів рахунок до великого. А остаточний результат встановив Духан, який також головою замкнув флангову подачу Мельничука.

Товариський матч.

«Динамо» U-19 - «Олімпік» U-21 - 4:0 (1:0)

«Динамо»: Малиш, Малишкін, Мельник (Чуєв), Сирота, Мельничук (Дмитрук, 30), Білошевський (Приходько, 75), Наумець (Сорокін), Ващишин (Мільченко), Козиренко (Швед), Мащенко (Духан), Ісаєнко (Лига, 30; Сухоручко, 60).

Голи: Ващишин - 2, Лига, Духан.

Відзначимо, що це був останній контрольний поєдинок нашої команди перед стартом нового сезону. З понеділка «Динамо» U-19 починає працювати в тижневому циклі і цілеспрямовано готуватися до виїзного поєдинку 1-го туру першості України проти «Олександрії».