Динамо Київ 30 Липня, 22:13 2096
Віктор Вацко: «У другому таймі ми побачили справжнє «Динамо» та справжній «Янг Бойз» | 19-27
Відомий футбольний коментатор в ефірі програми «Великий футбол» поділився враженнями від першого матчу 3-го раунду кваліфікації ЛЧ «Динамо» - «Янг Бойз» (3:1).

«У матчі з «Янг Бойз» кияни показили, что є організованою командою. Ярмоленко, по суті, створив два м’ячі у першому таймі та ще два стовідстокові моменти у другій 45-ти хвилинці. Також варто відзначити, що старанно грав Мбокані. Хоча у перші 30 хвилин матчу мені швейцарці сподобалися: команда боролася, пресингувала. Але далі «Янг Бойз» почав виглядати невпевнено.

У першому та другому таймі була зовсім різна гра. Я вважаю, що у другому таймі ми побачили справжнє «Динамо» та справжній «Янг Бойз». Після перерви я отримував справжнє задоволення від гри «біло-синіх». «Динамо» повинні були забивати 5 голів. Під час матчу ловив себе на думці, що за таку кількість нереалізованих моментів - карають. А коли забив Фаснахт, то згадав минулорічний досвід «Шахтаря».

Прогнози на матч-відповідь робити не буду, але вважаю, що клас «Динамо» значно вищий та організація гри набагато краща, ніж у швейцарців. На користь «Янг Бойз» може зіграти те, що гра буде вдома, а там вони зовсім інша команда. Також проблемою для киян може стати з незвички штучне поле. Адже на штучному газоні футболісти не грають, а повзають на полі як п'яні равлики», - розповів Віктор Вацко у програмі «Великий футбол».