Наші за кордоном. Зірковий український трансфер «Боруссії» Дортмунд

Динамо Київ 29 Серпня, 12:29 2798
Наші за кордоном. Зірковий український трансфер «Боруссії» Дортмунд | 19-27
Едуард Соболь вперше забив за «​Славію»​, Яремчук дебютував за «​Гент»​, а Андрій Ярмоленко поповнив ряду дортмундської «Боруссії»​. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Василь Кравець («Луго»)

В Іспанії зараз зовсім мало залишилося наших представників. Зозуля навряд чи за «Бетіс» буде грати, його навіть в заявці не було на гру. Єдиним гравцем, який продовжує отримувати і буде отримувати ігрову практику, буде Василь Кравець.

Вася в матчі другого туру вийшов в основному складі на матч «Спортинг» - «Луго», але не зумів допомогти своїй команді набрати очки. Як підсумок, поразка 2-0.

Кравця поміняли на 74-й хвилині, а його «Луго» йде у чемпіонаті без перемог.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Олександр Рибка став основним голкіпером «Карабюкспора» і застовпив за собою місце в рамці на старті чемпіонату. У минулому турі «Карабюкспор» на 90+2 хвилині втратив виїзну перемогу, зігравши 1-1 з «Аланьяспором».

Інші українці зіграли не дуже багато. Андрій Близниченко взагалі не вийшов на поле, хоч і був в заявці, а Селезньов отримав тільки 10 хвилин ігрового часу, але нічим себе проявити не зміг.

Кучер («Кайсеріспор»)

Ще один представник України в Туреччині вже з'явився один раз в заявці команди на гру. Кучер відсидів усі 90 хвилин на лавці свого «Кайсеріспор», а гра його команди з «Османлиспором» закінчилася внічию 2-2.

У наступному матчі «Кайсеріспор» буде грати проти «Сівасспора», будемо чекати дебюту Олександра.

Німеччина

Владлен Юрченко («Байєр»)

Владлен Юрченко не потрапив навіть у заявку «Байєра» на матч проти «Хоффенхайма». Зустріч закінчилася бойовою нічиєю 2-2.

Судячи з усього, українець не входить в плани головного тренера, так що допомогти Владлену може тільки травма конкурентів, чого ми, звичайно ж, не хочемо.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Ну що, всі з передчуттям чекали початку сезону, адже були цікаво подивитися, як Коноплянка проявить себе в офіційних матчах. Третій рік поспіль Коно шикарно провів міжсезоння, забивав багато голів в товариських матчах і здавалося, що він на правильному шляху, але коли наставав сезон, Женя не отримував багато ігрового часу і сидів на лаві.

У липні і серпні Женька здорово відіграв товарняки за «Шальке», забив кілька м'ячів і головний тренер був у захваті від його гри. У стартовому матчі Бундесліги він забив «Лейпцигу», що має підвищити його рейтинг в очах тренера. Так, насправді Коно дуже старається, видно, що тренер йому довіряє, незважаючи на те, що українець як і раніше не відпрацьовує в обороні.

Другий тур став як холодним душем для всіх уболівальників Коноплянки. Женя загубився на полі в матчі з «Ганновером» і був одним з найгірших на поле. «Шальке» після шикарного старту і перемоги над «Лейпцигом», програв новачку Бундесліги 1-0.

Коноплянка – один з найгірших гравців матчу «Ганновер» – «Шальке» за версією WhoScored

Щиро вірю, що погана гра Коноплянки лише розлютить його і змусить викластися по максимум в третьому турі проти «Штутгарта». Тренер його випустить в основі, можна не сумніватися в цьому, але ось чи виправдає довіру Женя, побачимо через пару тижнів.

Андрій Ярмоленко («Боруссія Дортмунд»)

Ну і в нашій рубриці буде одна нова людина, матчі якої з нетерпінням чекають всі фанати «Динамо». Ярмоленко 9 вересня може дебютувати за «Боруссію» в матчі з «Фрайбургом».

Польща

Хомченовський і Романчук («Ягеллонія»)

Ягеллонія, яка була лідером перед стартом попереднього туру, несподівано програла «Пяст Глівіце» 0-1. Українці не потрапили навіть у заявку на гру. У Романчука травма, а ось Хомченовський просто не потрапляє в список 18 гравців на матч.

У Польщі, як зазвичай, на вершині таблиці дуже щільно і «Ягеллонія» програє лідеру лише одне очко, але займає четверте місце.

Артем Путівцев («Термаліка»)

Путівцев від А до Я відіграв всі 7 матчів на старті сезону, але поки його «Термаліка» йде на дні турнірної таблиці. В останньому своєму матчі «Термаліка» на виїзді згоріла 2-1 «Короні».

Костевич («Лех»)

«Лех» після зіграного 7 туру вийшов в лідери чемпіонату Польщі. Костевич відіграв всі 90 хвилин і як завжди був дуже надійним. В активі українця 6 зіграних матчів в чемпіонаті країни.

До слова, «Лех» пропустив лише 4 голи, що є найкращим показником в чемпіонаті.

Бельгія

Макаренко і Будківський («Кортрейк»)

Макаренко в минулому матчі дебютував у складі «Кортрейка». Вірніше, вперше вийшов в стартовому складі, раніше один раз вийшов на заміну. В цілому, гра екс-динамівця порадувала і видно, що стане гравцем основи якщо докладе навіть мінімальні зусилля.

«Кортрейк» в минулому матчі зіграв 1-1 з «Мускроном».

Будківський просидів всю гру на лавці.

Руслан Маліновський («Генк»)

Руслан Маліновський своєю результативною передачею допоміг «Генку» обіграти в п'ятому турі «Мехелен» 1-0. Руслан зіграв у всіх матчах сезону і для нього цей асист став першим результативною дією в сезоні.

Лучкевич («Стандард»)

Валерій Лучкевич, поки що, не зіграв жодного матчу в новому сезону за «Стандарт», хоч і стабільно потрапляє в заявку. У бельгійській пресі оптимістично налаштовані і очікують, що українець зуміє себе проявити і стане важливою ланкою в команді.

Ну а поки, «Стандарт» програв три матчі поспіль і розташувався в нижній частині турнірної таблиці.

Яремчук («Гент»)

Рома Яремчук дебютував в «Генті»!

Гучний заголовок, але все ж. Екс-динамівець вийшов на п'ять хвилин в останньому матчі своєї команди, але не зумів допомогти виграти. У підсумку - нічия 0-0 з «Андерлехтом».

«Гент» ще не знає смаку перемог і мало забиває, так що ми цілком можемо розраховувати, що вже в наступному матчі Роман вийде в стартовому складі і покаже як треба грати в атаці.

Безус («Сент-Труйден»)

Роман Безус, як і Яремчук, провів свій перший матч у новому сезоні. Безус перші чотири тури просидів на лавці, але ось в минулому матчі вийшов у стартовому складі.

«Сент Труйден» виграв у «Васланда» і вийшов на третє місце в чемпіонаті, програючи лише «Брюгге» і «Шарлеруа», які йдуть без втрат очок.

Греція

Євген Шахов (ПАОК)

ПАОК Євгена Шахова виграв матч другого туру у «Керкіри» 3-1. Шахов відзначився жовтою карткою.

А в четвер ПАОК зазнав поразки в Швеції від «Естерсунда» 2-0 і вилетів з Ліги Європи.

Дмитро Чигринський (АЕК)

А ось Чигринський і його АЕК впевнено пройшов до групового раунду Ліги Європи. У чемпіонаті «жовто-чорні» зіграли 0-0 з «Яніною», а Дмитро отримав травму і був замінений на 25 хвилині. За інформацією деяких джерел, Чигринському знадобиться операція.

Чехія

Соболь і Ротань («Славія»)

Едуард Соболь і Руслан Ротань допомогли своїй «Славії» обіграти впевнено «Младу» 4-0. Що приємно, останній гол на рахунку саме Соболя. який вийшов на заміну у другому таймі і відразу ж відзначився голом.

Руслан і Едуард вже взяли участь в трьох матчах чемпіонату Чехії.

Нагадаю, що «Славія» не зуміла пробитися в групу Ліги Чемпіонів, програвши за сумою двох зустрічей кіпрському АПОЕЛ.

Артем Мілевський («Динамо» Брест)

Артем вийшов у стартовому складі «Динамо» Брест, але забити не вдалось. Однак, що більш важливо, команда легендарного динамівця виграла 2-1.

Вже зовсім скоро Артем приїде у Київ разом зі своєю командою і зіграє товариську зустріч з «Динамо». Буде весело.