Динамо Київ 4 Вересня, 10:15 2348
«Вони не хотіли ризикувати, не хотіли грати в футбол». Олександр Хацкевич - про виліт з ЛЧ | 19-27
В ефірі програми «Профутбол» головний тренер «Динамо» відверто розповів про виліт своєї команди з Ліги чемпіонів.
«Як команда пережила виліт з Ліги чемпіонів? Звісно, було важко. Ніхто не розумів, чому так склався другий матч. Програти можна, але так як ми програли в Швейцарії... Ніхто не очікував подібного результату. Ні хлопці, ні тренерський штаб. Можливо, з хлопцями злий жарт зіграло те, що їм легко давалася перша гра в Києві. Списувати на синтетичне поле поразку не можна, про це ніхто з команди навіть не говорив. Просто під час гри самі футболісти не змогли перебудуватися, та й я не зміг їх переконати в тому , що все ще можна було змінити після першого тайму, але коли ти 15-20 хвилин граєш непогано, а після пропущеного голу, щоб так встала вся команда... Тут жоден тренер не вплине на неї, тому що футболісти вийшли не готові до цієї гри, вони вийшли підігрувати. Коли ми зробили аналіз гри, то ми показали їм загальну картинку: як вони позбавлялися від м'яча, як вони не підбудовувалися один під одного, аби хтось інший, але не я, і це вся команда так. Вони не хотіли ризикувати, не хотіли грати в футбол. Ми не могли зв'язати три передачі, адже ніхто не хотів відкриватися. Зазвичай захисники займають широкі точки, щоб отримати м'яч, але тут всі чотири захисники спиною пішли вперед і Коваль змушений був виносити м'яча на Мбокані. Просив в перерві їх взяти м'яч під свій контроль, адже ще нічого страшного немає, один м'яч може вирішити все. Але в другому таймі нічого не змінилося. Вони теж повинні нести відповідальність. Я не знімаю відповідальності з себе за результат, але вони повинні відповідати кожен за свою гру. Якщо ми - команда класна і гідна грати в Лізі чемпіонів, то ми навіть за одну помилку повинні були їх карати. Значить, ми не були готові грати в Лізі чемпіонів».