Динамо Київ 5 Вересня, 23:39 1760
Як динамівці грали у збірних своїх країн | 19-27
Київське «Динамо» відправило до розташування національних збірних різних країн світу 16 футболістів, тож підбиваємо підсумки гри динамівців за свої національні команди.

Збірна Угорщини

У списку запрошених гравців на матчі національної команди Угорщини опинився захисник київського «Динамо» Тамаш Кадар.

У рамках відбіркової до ЧС 2018 року збірна Угорщини 31 серпня перемогла вдома Латвію (3:1) та через кілька днів, 3 вересня, зазнала мінімальної поразки від Португалії (0:1).

Динамівець Тамаш Кадар виходив в обох матчах у стартовому складі та був на полі до фінального свистка арбітра. Загалом Кадар у футболці національної збірної провів 41 матч.

Захисник «Динамо» безпосередньо вніс свою лепту у перемогу Угорщини над Латвією, відкривши рахунок у зустрічі вже на 6-й хвилині. Тамаш результативно замкнув подачу Варги зі штрафного з лівого флангу. Додамо, що цей м’яч став дебютним для Кадара за національну збірну.

Уже через кілька днів команді Кадара не вдалося у Будапешті уникнути поразки від чинного чемпіона Європи – Поргугалії.

Уже на 30-ій хвилині господарі грали у меншості після вилучення Пришкіна. У першому таймі жодна з команд не відкрила рахунок, але на старті другої 45-ти хвилинки Андре Сильва з метра переправив м’яч у ворота після зручного навісу від Роналду, забивши єдиний гол у грі.

Після цих матчів у активі Угорщини десять очок та не залишилося шансів на вихід з групи – за два тури до завершення відбіркового турніру Швейцарія та Португалія випереджають збірну Тамаша Кадара на 14 та 11 очок відповідно.

Наступний матч у рамках відбірної кампанії до ЧС-2018 угорців чекає 7 жовтня на виїзді проти лідера групи В – Швейцарії.

Збірна Білорусі

Серед гравців, викликаних Ігорем Кріушенком до національної збірної Білорусі, опинився динамівець Микита Корзун.

У виїзному матчі 31 серпня проти Люксембургу Білорусь мінімально поступилася (1:0), пропустивши гол на 60-ій хвилині. У тому матчі Микита Корзун потрапив у заявку, однак у протистоянні участі не взяв. Але вже у наступній грі 3 серпня проти Швеції вийшов зі старту та був розгромлений шведами (0:4).

Перший тайм білоруси повністю провалили та поступалися з рахунком 3:0, після перерви команда Ігора Кріушенка не змогла зібратися та пропустила ще раз.

Динамівець Микита Коруз провів матч на звичній для себе позиції в центрі поля. На 86-й хвилині зустрічі отримав попередження, яке стало другим у цьому відбірному циклі, тому наступного матчу Микита відбуватиме дискваліфікацію. Загалом ця гра стала для Корзуна 8-ою у футболці національної збірної.

Після цієї поразки Білорусь опустилася на останнє місце у групі А, пропустивши вперед збірну Люксембургу. Свій наступний матч команда Ігоря Кріушенка проведе 7 жовтня, коли прийматиме Нідерланди.

Збірна Польщі

Захисник київського «Динамо» Томаш Кендзьора отримав виклик на матчі національної збірної Польщі з Данією (поляки поступилися 4:0) та з Казахстаном (Польща перемогла 0:3), однак у жодному матчі динамівець не вийшов на поле.

Заначимо, що команда Кендзьори лідирує у групі Е, набравши 19 очок. Наступний матч Польща проведе 9 жовтня проти Вірменії.

Збірна Хорватії

Матч кваліфікації на ЧС-2018 Хорватія - Косово був зупинений на 27-й хвилині через сильну зливу на загребському стадіоні «Максимір» та дограний наступного дня, 3 вересня.

У стартовому складі збірної Хорватії на поле вийшли двоє динамівців: у центрі захисту Домагой Віда та на лівому фланзі оборони Йосип Піварич.

Єдиний гол у матчі, та гол, який опустив збірну України на другу сходинку, - забив футболіст «Динамо» Домагой Віда. На 74-й хвилині зустрічі захисник підключився до розіграшу штрафного та ударом головою з лінії воротарського замкнув подачу від Луки Модрича.

У важливій грі, з огляду на турнірне становище у групі, 5 вересня зустрілися збірна Хорватії та Туреччини. У цьому протистоянні мінімально перемогли турки (1:0). Віда та Піварич вийшли зі старту матчу.

Збірна Парагваю

У рамках відбору на ЧС-2018 збірна Парагваю 1 вересня грала на виїзді проти Чилі та здобула перемогу (0:3). Динамівець Дерліс Гонсалес увесь матч провів на лаві запасних. 6 вересня парагвайці приймали вдома збірну Уругваю, якій поступилися з рахунком 1:2.

У відбірковому турнірі Південно Америки на «мундіаль», команда Гонсалеса знаходиться на 7 позиції та відстає на три пункти від четвертої сходинки. Зазначимо, що у південноамериканській кваліфікації п’яте місце виводить у міжконтинентальний плей-оф, четверте – гарантує пряму путівку на Чемпіонат Світу.

Збірна України

2 вересня у Харкові національна збірна України приймали збірну Туреччини.

Участь у цій грі взяли троє гравців київського «Динамо», Євген Хачеріді та Артем Кравець вийшли у стартовому складі, а Артем Бєсєдін замінив Кравця в середині другого тайму.

А героєм поєдинку став екс-динамівець, який уперше зіграв за збірну вже у статусі гравця дортмундської «Боруссії», Андрій Ярмоленко. Його влучні постріли на 18-й та 42-й хвилинах принесли впевнену перемогу «синьо-жовтим» - 2:0.

У матчі проти Ісландії 5 вересня на поле зі старту вийшли Євген Хачеріді та Артем Бєсєдін, якого у другому таймі замінив Артем Кравець. На жаль, підопічні Андрія Шевченка не зуміли здобути позитивний результат та поступилися ісландцям 2:0.

Через поразку у 8-му турі Хорватії та України - інтрига у групі не помирає. Чотири команди у двох матчах, які залишилося відіграти у кваліфікації, продовжать боротьбу за вихід на ЧС-2018. Наступну гру збірна України проведе проти Косово 6 жовтня.