Збірна України 6 Вересня, 00:27 1134
Степаненко: «Навіть при рахунку 2:0 футболісти повинні виконувати те, про що ми домовлялися» | 19-27
​Півзахисник збірної України Тарас Степаненко поділився емоціями після поразки від Ісландії в рамках відбору на ЧС-2018.
«У першому таймі гра була рівна, ми навіть мали перевагу у контролі м’яча. Ми пропустили швидкий гол у другому таймі і все посипалося. Почали втрачати зони, суперники почали знаходити вільний простір і забили другий гол.
Велика проблема у тому, що навіть програючи, потрібно грати строго і виконувати настанову. 2:0 це такий рахунок, який можна ще виправити. Було багато неточних передач, прийняли багато поганих рішень. Потрібно вчитися на помилках, в матчах такого рівня потрібно виконувати те, про що ми домовлялися. В іншому випадку немає сенсу.
У всіх поганий настрій, немає сенсу кричати на когось, це не дасть ніякого результату. Потрібно спокійно розібрати гру. Якщо подивитися на таблицю, то в принципі все так, як і було. Якби у цій грі нам трішки пощастило, то ми одною ногою були б у плей-офф. У таких матчах виконується задача на вихід з групи. Ісландія не провела відмінну гру, вони нас не перебігали. Дуже шкода, що ми пропустили такий перший гол. У нас ще дві гри, все у наших руках», – сказав Степаненко в ефірі телеканалу «Футбол 1».