Динамо Київ 6 Вересня, 01:11 1539
Гільфі Сігурдссон: «Наш секрет у тому, що ми організовано обороняємося та добре знаємо один одного» | 19-27
​Півзахисник збірної Ісландії Гільфі Сігурдссон та автор обох забитих голів прокоментував матч з Україною.
«Після невдалого результату з Фінляндією нам було потрібно домогтися перемоги. У такій грі багато моментів не буває, але нам вдалося забити два м'ячі у другому таймі. Ми раді трьом очкам. Ми вивчали збірну України і її гравців. Дивились матч проти Туреччини. У другому таймі українці були моменти, але ми добре оборонялися. Які шанси у Ісландії на вихід з групи? Це дуже важка група. Всі команди борються за вихід на чемпіонат світу. Ми можемо фінішувати як на першому місці, так і на четвертому. Все вирішиться в останніх матчах. У чому наш секрет Ми дуже організовано обороняємося і добре знаємо один одного», - розповів Сігурдссон.