Одного Ярмоленка замало: «Реал» переміг «Боруссію» (Д)

Світовий футбол 26 Вересня, 23:53 3706
Одного Ярмоленка замало: «Реал» переміг «Боруссію» (Д) | 19-27
Один з центральних матчів вівторка групового етапу Ліги чемпіонів завершився з рахунком 1:3.

У першому таймі господарі поля доволі активно поводилися з м'ячем, проте і гості не «пасли задніх» та вдало проводили свої контратаки. Хорошими діями відзначався і Андрій Ярмоленко, який виводив своїх партнерів на ударні позиції. Проте вже на 19-й хвилині «джмелі» пропустили гол від Гарета Бейла. Після пропущеного м'яча найактивнішими діями відзначався наш український півзахисник, проте підтримка партнерів підводила Андрія. За перший тайм він отримав найвищу оцінку від авторитетного порталу WhoScored.

На початку другого тайму дортмундці мали чудовий шанс зрівняти рахунок після подачі Ярмоленка на Обамеянга, проте Варан врятував «вершкових». Та вже за кілька хвилин Кріштіану Роналду подвоїв рахунок своєї команди — 0:2. Господарі не марнували часу і вже через дві хвилини вищезгаданий Обамеянг забив з подачі Кастро.

Згодом темп гри зменшився і команди грали не так експресивно. Ярмоленко усіляко намагався загострювати гру, проте дій одного українця було замало.

На 81-й хвилині Кріштіану оформив дубль, шанси «Боруссії» на нічию згасли. Господарям не вдалося вирвати бодай нічию у матчі.