Сергій Стороженко: «Ніякого російського сліду або сліду антиукраїнських угруповань на НСК «Олімпійський» не було»

Футбол України 4 Грудня, 22:39 784
Сергій Стороженко: «Ніякого російського сліду або сліду антиукраїнських угруповань на НСК «Олімпійський» не було»
Президент «Металіста 1925» Сергій Стороженко розповів про те, як проходить розслідування у справі про бійку на НСК «Олімпійський» у фінальному матчі чемпіонату України серед аматорів «Металіст 1925» – «Агробізнес».

– Чи поставлена крапка в історії з хуліганами в фіналі Чемпіонату України серед аматорів? Виявлено всіх порушників? Чи проведена з ними робота?

– Ні, ніякої крапки немає, і ми активно ведемо пошук тих, хто грубо порушує загальноприйняті норми поведінки в суспільстві і в футболі. Як на домашньому стадіоні, так і під час виїзних матчів. Двом особам вже заборонений доступ на стадіон.

Сподіваюся, що ми знайдемо спільну мову з уболівальниками і зможемо донести до всіх, що хуліганство – це застаріла форма підтримки свого клубу. Хто не захоче вирости з «дитячих штанців» саппорта минулого століття, той залишиться за межами стадіону і не буде його відвідувати.

– Багато писали про «руку Москви». Чи був знайдений російський слід в цій історії?

– Що стосується питання про російський слід, то можу точно сказати, що ніякого російського сліду або сліду антиукраїнських угруповань не було на НСК «Олімпійський» і в помині. А ось представники інших українських клубів «засвітилися». Всі матеріали по цій справі знаходяться в стадії розслідування.

Нагадаємо, що фанати «Металіста 1925» зірвали фінал чемпіонату України серед аматорів, влаштувавши масову бійку на трибунах.