«Динамо» розгромило «Відеотон»

Динамо Київ 10 Лютого, 19:21 1176
«Динамо» розгромило «Відеотон» | 19-27
Київське «Динамо» в рамках товариської гри проти угорського «Відеотону» здобуло впевнену перемогу.

Перша половина першого тайму пройшла доволі рівноцінно. Обидві команди старались атакувати, пробивали по воротах. Був вихід на нашого воротаря один на один, на щастя, тоді Артур Рудько вийшов вчасно і виграв свою дуель у нападника.

Перший гол відбувся вже на сьомій хвилині гри. Відзначився Микола Шапаренко, який технічно замкнув передачу з лівого флангу атаки.

Згодом Йосіп Піварич не зумів продовжити матч, замість нього вийшов Гонсалес, який і забив другий гол у протистоянні. Парагвайський вінгер вирішив завдати дальнього удару і не прогадав. Дерліс пробив з метрів 15 і м'яч від оборонця «Відеотона» зрекошетив у сітку воріт угорського клубу.

Третій гол на свій рахунок записав Гармаш. Денис отримав передачу від Циганкова, змістився в центральну зону і знову ж таки, за дальньої дистанції відправив м'яч у сітку воріт.

Перший тайм завершився із розгромним рахунком на користь київського «Динамо» 3:0. Якщо ще на початку гри «Відеотон» намагався протидіяти команді Хацкевича, то ближче до закінчення 45-ти хвилин угорський колектив просто розгубився, а «біло-сині» впевнено почували себе на полі.

У другому таймі ситуація взагалі не змінилась. «Динамо» продовжувало наступати на ворота противника. Часто комбінували та створювали гострі ситуації біля воріт «Відеотона».

Згодом таки відбулось четверте вз'яття воріт. Відзначився Кендзьора. Томаш отримав передачу з правого флангу атаки і в один дотик переправив м'яча у лівий від воротаря кут воріт.

І крапку у матчі поставив Дьємерсі Мбокані, який головою забив п'ятий гол у ворота противника.

У підсумку київське «Динамо» із розгромним рахунком розправилось з угорським «Відеотоном» в рамках товариського матчу.