Щоб отримати медаль АПЛ, Зінченку потрібно зіграти ще один матч

Світовий футбол 10 Лютого, 21:39 1110
Щоб отримати медаль АПЛ, Зінченку потрібно зіграти ще один матч | 19-27
«Містяни» познущалися над «Лестером» у 27 турі АПЛ.

«Манчестер Сіті» обіграв «Лестер» з розгромним рахунком - 5:1.

Вже на 3-ій хвилині Стерлінг вивів «містян» вперед. Проте через 20 хвилин Джеймі Варді зрівняв рахунок та встановив остаточний підсумок першого тайму – 1:1. У другій 45-ти хвилинці Серхіо Агуеро оформив покер.

Олександр Зінченко вийшов зі стартових хвилин, однак був замінений на 65-й хвилині матчу. Це четверта поява україця у матчі АПЛ.

У турнірній таблиці «Ман Сіті» продовжує лідирувати, випереджаючи найближчого переслідувача на 16 пунктів.

Тому цілком ймовірно, що після завершення сезону Олександр Зінченко приміряє медаль чемпіона АПЛ. Для цього українцю необхідно зіграти ще один матч у чемпіонаті Англії. Зазначимо, що раніше «прохідним балом» для отримання медалей було 10 ігор, але нещодавно цей поріг був зменшений до п'яти матчів.